Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
P.P.U.H. ASUMPT

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Dajemy Państwu możlliwość zrobienia zakupów w miłej atmosferze w naszych sklepach z bielizną a w szczególności w naszym sklepie internetowym. Proponujemy bieliznę polskich i zagranicznych producentów bielizny : Samanta , Elle , Triumph, Gorsenia, Coemi, Conet, Lilly, Lormar , Corin, Feba , Key, Lupo i innych,a także wyrobów pończoszniczych firmy Marilyn. Nasza oferta jest ciągle uaktualniana żeby zaspokoić gusta naszych klientów . W naszym sklepie internetowym dajemy Państwu gwarancję niskich cen oraz szybkich dostaw.
Najwiekszym naszym atutem jest fakt ,iż żeby zrobić zakupy w naszym internetowym sklepie nie muszą już Państwo tracić czasu na dojazd do sklepu. Mogą Państwo w spokoju przy filiżance kawy lub herbaty podjąć decyzję który produkt wybrać.Zamówione produkty zostaną dostarczone Państwu do domu. Nasz sklep jest otwarty 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu .

Oferta firmy:

Bielizna damska , bielizna męska w pełnym asortymencie , rajstopy, skarpety damskie i męskie , piżamy , szlafroki, satyna , akcesoria bieliżniane.