Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Firma Markowa

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Istnieje od dwudziestu lat, nie przerwanie. Działa w woj. małopolskim w rejonie Krakowa i okolic. Świadczy też usługi dla podmiotów ze Śląska i Podkarpacia. Swoje usługi ukierunkowaliśmy na obsługę Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości w pozostałym zakresie na obsługę inwestycji budowlanych dla: - Inwestorów Instytucjonalnych i prywatnych; Firm i Przedsiębiorstw rozpoczynających samodzielną realizację planów inwestycyjnych czy też zamierzań remontowych; posiadamy też doświadczenie we współpracy z Samorządami w zakresie przygotowywania zadań remontowych i ich realizacji.

Oferta firmy:

Specjalność firmy to usługa dotycząca wykonania :
Obowiązkowych Przeglądów Rocznych
lub Pięcioletnich Obiektów Budowlanych.
Poza tym świadczymy usługi w np. zakresie:
Oceny Stanu Technicznego obiektów budowlanych.
Przygotowywania projektów dot. zamierzeń remontowych przygotowywanych przez Wspólnoty Mieszkaniowe i Klientów indywidualnych.
Sprzedaż projektów typowych/ gotowych wraz z adaptacją i wykonaniem projektów przyłączy oraz dokumentacji uzupełniającej. Kompletacja dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę. Projekty typowe: budynków mieszkalnych; handlowych; przemysłowych; oświatowych; dla gastronomi i hotelarstwa; stacje benzynowe; rolnictwo i wiele innych
Kosztorysowanie.
Nadzór budowlany i inwestycyjny /Kierownik Bud.;Inspektor Nadzoru/
Inwentaryzacje budynków istniejących, dokumentacje odtworzeniowe. .
Raporty dotyczące prowadzenia prac budowlanych i postępu prac na budowie.
Przygotowywanie specyfikacji wykonania i odbioru robót budowlanych.