Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Glovex Jerzy Kurowski

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Od ponad 20 lat służymy doradztwem oraz zaopatrujemy zakłady pracy w rękawice, odzież, obuwie, artykuły BHP. W ofercie posiadamy produkty wyłącznie uznanych producentów jak: teXXor-Niemcy, JSP-England, Cerva-Czechy, Sempercare-Austria, Peltor, 3M, Canis-Czechy, Ansell-Belgia, Mercator Medical, Ardon, Showa, Best, Fridrich&Fridrich, ruNNex, 4-TECH i inni. Produkty robocze, medyczne i ochronne posiadają stosowne europejskie certyfikaty i dopuszczenia do obrotu. Zakupów można dokonywać w hurtowni mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Krakowiaków 103 oraz za pośrednictwem sklepu internetowego BHP. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Oferta firmy:

Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji medycznych, roboczych i ochronnych rękawic, odzieży, obuwia oraz szeroko rozumianych artykułów bhp.
Oferujemy rękawice na wszystkie typy zagrożeń: mechaniczne, chemiczne, termiczne, bakteriologiczne, związane z wibracją, ochroną produktu.
Ubrania robocze i ochronne jak: spodnie, bluzy, kurtki, ocieplacze, odzież przeciwdeszczowa, jednorazową, fartuchy, nakrycia głowy, koszule, czapki letnie, zimowe.
Obuwie robocze i ochronne typu trzewiki, półbuty, sandały przemysłowe różnych klas, gumowce, gumofilce, obuwie specjalistyczne - z podnoskiem, wkładką antyprzebiciową, ochraniacze foliowe i flizelinowe.
Artykuły bhp:
ochrona słuchu - słuchawki i zatyczki przeciwhałasowe stopery;
ochrona głowy - kaski, hełmy, akcesoria;
twarzy - osłony panoramiczne, przeciwodpryskowe, siatkowe;
wzroku - gogle, okulary,
dróg oddechowych - maski, półmaski jedno i wielorazowe wszystkich klas, pochłaniacze, filtry;
sprzęt przeciwupadkowy - szelki, amortyzatory, zestawy, liny;
chemię - pasty do mycia rąk, żele, dozowniki, sorbenty;
pomocnicze - nakolanniki, pasy, podkładki, stojaki;
bezpieczeństwa drogowego - bariery, pachołki, taśmy ostrzegawcze i antypoślizgowe;
Artykuły medyczne:
rękawiczki, śliniaki i ślinociągi stomatologiczne, odzież flizelinowe.