Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Biuro Pośrednictwa Nieruchomości FBI Magdalena Gondek

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości to nie zwykła transakcja - to akcja specjalna. A jeśli akcja specjalna to jej sukces zagwarantować mogą tylko najwyższej klasy specjaliści. A gdzie znaleźć najlepszych agentów jeśli nie w FBI.

FBI Nieruchomości to profesjonalne biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które w krótkim okresie czasu zyskało już wielu zadowolonych Klientów. Nasi agenci to agenci specjalni - dla nich Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji każdego Klienta jest wartością najwyższą. Każdy, pracujący na Państwa sukces agent, specjalizuje się w różnych dziedzinach branży nieruchomości, dzięki czemu zna ich tajniki i charakterystykę

Każdy Klient otrzymuje indywidualnego opiekuna zleconej transakcji, który zadba o jej prawidłowy, rzetelny i sprawny przebieg. Nasi agenci są w stałym kontakcie ze swoim Klientem, raportują o kolejnych podejmowanych działaniach i konsultują się z nim na każdym etapie inwestycji, aż po jej oczekiwany finał. Z nami bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze sprzedasz, kupisz bądź wynajmiesz interesujący Cię lokal, działkę czy dom.

Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy. Rozumiemy, że pieniądze, które inwestujesz w nieruchomość, są Twoim cennym kapitałem bez względu na to, czy przeznaczasz je na małą działkę rekreacyjną, czy też na ekskluzywną rezydencję. Zadbamy o to, abyś wyszedł z biura FBI Nieruchomości usatysfakcjonowany i miał poczucie, że swoje pieniądze powierzyłeś w dobre ręce.

Jesteśmy biurem innym niż wszystkie, gdyż naszą markę budujemy nie poprzez kosztowną reklamę, a poprzez zadowolenie naszych Klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym. Wśród nich hasło FBI Nieruchomości to synonim profesjonalizmu i Finansowego Bezpieczeństwa Inwestycji.
FBI Nieruchomości - Najlepsi Agenci!

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.

Oferta firmy:

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Małopolski.Ponieważ działamy na zasadzie specjalizacji, każdy klient przydzielany jest do agenta specjalizującego się w danym typie nieruchomości .Dzięki temu klient otrzymuje najwyższy standard usług.

Posiadamy biura w Krakowie i Tarnowie.