Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
DWON Sławomir Sadowski

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Doradztwo W Obrocie Nieruchomościami to podstawowy rodzaj mojej działalności, która obejmuje zarówno sprzedaż jak i wynajem nieruchomości mieszkaniowych, budynkowych i gruntowych. W opcji wynajmu zajmuję się również biurami, magazynami i wszelkiego typu lokalami usługowymi.

Współpracuję z renomowaną kancelarią notarialną, doradcą kredytowym oraz wszelkimi innymi osobami i instytucjami które uczestniczą w transakcjach na rynku nieruchomości. Zakres terytorialny mojego działania to przede wszystkim Warszawa i woj. mazowieckie, ale nie wykluczam też innych lokalizacji.

Jestem ubezpieczony w zakresie OC i posiadam nadaną przez właściwe ministerstwo licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 7173 - uzyskaną jeszcze w trybie dwustopniowego egzaminu państwowego.

Oferta firmy:

Pozyskanie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, uzgodnienie z właścicielem warunków pośrednictwa i zawarcie stosownej umowy. Analiza otoczenia nieruchomości, analiza samej nieruchomości i jej stanu technicznego. Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i udzielenie właścicielowi niezbędnych informacji na temat dokumentów wymaganych do sprzedaży. Przygotowanie ogłoszeń prasowych i/lub reklamy internetowej na portalach branżowych i innych materiałów informacyjnych (takich jak np. baner reklamowy). Zaprezentowanie kupującym odpowiadających im ofert. Wykorzystanie informacji zwrotnych od osób, które oglądały oferowane nieruchomości, lecz nie zdecydowały się na ich zakup. Poznanie motywów ich decyzji. Udzielenie stronom niezbędnych informacji w zakresie wiążącym się z zawieraną transakcją. Pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych wiążących się z transakcją.