Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
FHU Uni-Mar Marek Głuszak

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

FHU UNI-MAR - okna i drzwi od 1995r. specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej, rolety, żaluzje zewnętrzne, bramy garażowe - markowych producentów, tj. firm VETREX, Eko Okna, GERDA, NOVOFERM, Portos, Selt , Wikęd. W firmie można zamówić okna i drzwi z pcv, drewna, aluminium i stali, w dowolnych kształtach i wielu kolorach, w cenach fabrycznych.
Oferujemy stolarkę otworową produkowaną w technologiach tradycyjnych oraz innowacyjnych w skali światowej.

Nasi wyszkoleni i doświadczeni montażyści - Mistrzowie Montażu (montaże.info.pl) stosują montaż warstwowy - tzw. ciepły montaż lub montaż okien w warstwie ocieplenia, z użyciem materiałów montażowych liderów branży.

Doradzamy w doborze stolarki (zapraszamy jeszcze przed rozpoczęciem budowy, aby uniknąć ewentualnych błędów), prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Oferta firmy:

Firma UNI-MAR poleca energooszczędne okna Premium VETREX, drzwi antywłamaniowe GERDA, drzwi stalowe Vetrex Premium, drzwi stalowe Wikęd, automatyczne segmentowe bramy garażowe NOVOFERM, rolety Portos, żaluzje zewnętrzne Selt

W firmie UNI-MAR można zamówić stolarkę z PCV, drewna, aluminium, stalową, w różnorodnej kolorystyce, o nietypowych kształtach i wysokich parametrach termoizolacyjnych, antywłamaniową, ognioodporną, w cenach fabrycznych.

Posiadamy (jedyni w regionie) autoryzację GERDY na sprzedaż, montaż i serwis drzwi, w tym antywłamaniowych i przeciwpożarowych.

Już dziś polecamy okna przyszłości o nowatorskich rozwiązaniach - okna Premium firmy VETREX na profilach Veka, spełniające najwyższe normy jakościowe i energooszczędności i stojące na czele rankingu Pro Quality portalu Oknotest. Nowością w skali światowej są okna Lum Up produkowane wyłącznie przez Vetrex na rynek polski i francuski.

Montujemy okna i drzwi z użyciem materiałów liderów w branży. Stosujemy montaż warstwowy - tzw. ciepły montaż lub montaż okien w warstwie ocieplenia, w zakresie uzgodnionym z Klientem.
Oferujemy również automatyczne segmentowe bramy garażowe firmy NOVOFERM, które potwierdzają niemiecką jakość w dobrej cenie. Bramy wyróżniają się grubością i sztywnością paneli oraz japońskimi napędami.

Marki w ofercie firmy:

Vetrex, Gerda, Novoferm, Portos, Selt, Wikęd