Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Leach & Lang Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Leach & Lang pełni rolę zaufanego doradcy na polskim rynku nieruchomości.
Najlepszym sposobem aby lepiej zrozumieć co wyróżnia Leach & Lang jest kontakt i bliższa współpraca z kadrą firmy. Poniższe fakty powinny jednak pomóc w przybliżeniu tego co i jak robimy.
Leach & Lang to prywatnie zarządzana firma działająca na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych począwszy od jej założenia w 2003 roku.
Posiadając główne biura w Krakowie i Warszawie, pracownicy naszej firmy prowadzą także działalność na terenie Wrocławia, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Gliwic, Bochni i Świnoujścia. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób na terenie całego kraju.

Leach & Lang zapewnia usługi dla inwestorów, właścicieli i najemców oferując swoje doświadczenie w ramach usług doradztwa transakcyjnego, zarządzania nieruchomościami, konsultingu i zarządzania aktywami.
Oferujemy szeroki zakres wiedzy dotyczącej rynku nieruchomości, otaczającej następujące segmenty rynkowe: mieszkaniowy, biurowy, handlowy, hotelowy, a także o funkcji mieszanej.
Leach & Lang działa jako w pełni ubezpieczone i licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie i zarządzania nieruchomościami, jednocześnie będąc wieloletnim członkiem British Polish Chamber of Commerce oraz Aspire Business Network.
Pomimo rozwoju firmy, Leach & Lang nie zapomniało o swoich korzeniach i wciąż szczyci się utrzymywaniem osobistych relacji ze swoimi klientami.

Oferta firmy:

- wynajem, sprzedaż, zarządzanie nieruchomościami