Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
CREDIT BANQUIER Doradztwo Finansowe i Inwestycyjne

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem kredytów dla firm i osób fizycznych. Oferujemy naszym Klientom bogatą ofertę produktów bankowych oraz produktów poza bankowych. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kredytów firmowych bez zabezpieczeń w bankach. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, działalności gospodarcze oraz spółki prawa handlowego.

W swojej ofercie posiadamy następujące produkty finansowe : kredyty firmowe bez zabezpieczeń w koncie, kredyty obrotowe w ratach, kredyty inwestycyjne dla firm, kredyty konsolidacyjne dla firm, kredyty dla firm na start, leasing bez BIK, factoring bez BIK oraz szeroką ofertę produktów poza bankowych takich jak - pożyczki pod weksel, pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki na oświadczenie dla firm, pożyczki pod auta, pożyczki bez BIK, pożyczki na spłatę komorników i wiele innych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy w doborze najlepszego kredytu oceniając możliwości oraz potencjał Klienta. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w przygotowaniu dokumentów, wniosków do banku, poufność oraz jesteśmy z Klientem do finalizacji kredyty i jego wypłaty.

Dzięki nam uzyskasz najlepsze rozwiązania finansowe.

Oferta firmy:

- Kredyty w rachunku bieżącym dla firm bez zabezpieczeń.
- Kredyty obrotowe dla firm bez zabezpieczeń.
- Kredyty inwestycyjne dla firm.
- Kredyty konsolidacyjne dla firm bez zdolności.
- Kredyty dla firm bez ZUS i US
- Pożyczki dla firm bez BIK
- Pożyczki pod hipotekę dla firm.
- Kredyty dla wolnych zawodów.
- Leasing bez BIK
- Faktoring bankowy i poza bankowy bez BIK
- Kredyty gotówkowe dla osób indywidualnych.
- Pożyczki prywatne pod weksel
- Pożyczki prywatne pod zastaw hipoteczny
- Pozyczki na oświadczenie