Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Lipowa Dolina

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Ekopark Lipowa Dolina w okolicach Kazimierza

Jednym miejsc w Polsce jest bez wątpienia Kazimierz Górny nad Wisłą. Pełno w nim wspaniałych zabytków architektury, samo miasto jest tez pięknie umiejscowione. W mieście, które jest skąpane w zieleni często gromadzą się członkowie bohemy artystycznej. Więc jeśli marzy się nam jakaś ciekawa wycieczka, bez wątpienia warto zorganizować ją w te strony. Lecz wielbicielom ciszy i spokoju może przeszkadzać gwar w sercu miasta. Zatem może lepiej zarezerwować apartamenty w Kazimierzu Dolnym na obrzeżach, na przykład Lipowa Dolina to pensjonat wart uwagi. Godny polecenia pensjonat mieści się zaledwie 4,5 km od centrum Kazimierza. Znajdziecie tam ciszę i spokój. Pensjonat położony jest wśród liczących ponad sto lat drzew. Całość budynków należących do Pensjonatu nawiązuje swoją stylistyką do wnętrz prowansalskich.

Pokoje urządzono ze spora dbałością o szczegóły. Główny dom obejmuje jadalnię, kuchnię mieszkanie gospodarzy a także kilka apartamentów. Jest ich 5, dodatkowo w skład kompleksu wypoczynkowego wchodzi drewniana chata, w której bez trudu może pomieścić się 7 osób. Można zatrzymać się w Kazimierz Górny i Dolny czyli dwa atrakcyjne domki. Posiadają jedno pomieszczenie wspólne, nocleg może tam znaleźć 15 ludzi. Zatem nie ważne, czy planujecie wypad integracyjny czy romantyczny weekend. Tanie noclegi w Kazimierzu a dokładnie w Lipowej Dolinie to prawdziwa gratka.

Godne uwagi są przygotowane ekologicznie smakołyki właścicieli. Ich specjalnością są wędliny oraz dżemy i inne cuda zaklęte w słoiki. Kto raz zasmakuje w tej kuchni, będzie do niej wracał. Ponadto dla dzieci w Lipowej Dolinie urządzono atrakcyjny plac zabaw, zaś dorośli mogą tu miło spędzić czas podczas grillowania czy ogniska. Niedaleko mieści się stadnina koni oraz wzniesienia z wyciągami. Lecz w pensjonacie poza apartamentami w Kazimierzu Dolnym znajdują się też dużych gabarytów pomieszczenia na konferencje. Dzięki dwóm nowocześnie urządzonym salom konferencyjnym można tu zorganizować spotkanie branżowe, albo też niezapomniane przyjęcie weselne.

Oferta firmy:

Wspaniałe pokoje do wynajęcia w Kazimierzu Dolnym. Ekopark Lipowa Dolina to pensjonat, który pokochasz. Urządzono go w stylu prowansalskim, posiada zaplecze konferencyjne.