Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
BT-Automatyka

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Firma BT-AUTOMATYKA zajmuje się dystrybucją urządzeń do pomiaru drgań niemieckiej firmy MMF, urządzeń do pomiaru natężenia dźwięku angielskiej firmy PULSAR, urządzeń pomiarowych do pomiaru przepływu cieczy holenderskiej firmy Equflow oraz higrometrami do pomiaru wilgotności i temperatury austryjackiej firmy Shaller.

Pomiar wibracji i drgań odbywa się metodą piezoelektryczną, pojemnościową, IEPE. W ofercie oprócz samych sensorów wibracji są: wzmacniacze sygnału, przetworniki, urządzenia do kalibracji czujników wibracji.

Pomiar natężenia dźwięku ręcznymi decybelomierzami. W dbałości o zdrowie i komfort pracy należy bezwzględnie przestrzegać norm maksymalnego natężenia hałasu. Dzięki urządzeniom firmy PULSAR pomiar jest szybki i dokładny, a środki zapobiegawcze mogą być szybko wprowadzone.

Pomiar wilgotności względnej i temperatury oraz punktu rosy, parametru aktywności wodnej produktów spożywczych i bezwzględnej zawartości wody.
Szeroki asortyment ręcznych mierników do pomiaru wilgotności względnej i temperatury które dają możliwość ręcznego zapisu pomiaru oraz automatycznej rejestracji.

Pomiar przepływu jest realizowany poprzez obracanie turbinki umieszczonej wewnątrz rurki pomiarowej. Na łopatkach umieszczone są odbłyśniki które odbijając światło podczerwone są zliczane w module elektronicznym i przeliczane na przepływ ilościowy bądź prędkość przepływu. Dzięki zastosowaniu światła podczerwonego pomiar może być przeprowadzany zarówno w cieczach przeźroczystych jak i tych nieprzeźroczystych.

Oferta firmy:

- wibrometry
- mierniki wibracji
- akcelerometry
- sensory wibracji
- czujniki wibracji
- sensory drgań
- czujniki drgań
- wzmacniacze sygnału
- urządzenia do kalibracji, wibro zadajniki, zadajniki wibracji
- decybelomierze
- mierniki natężenia dźwięku
- mierniki wilgotności i temperatury
- czujniki wilgotności i temperatury
- mierniki do pomiaru zawartości wody w roli, stosie papieru
- przetworniki wilgotności i temperatury
- czujniki przepływu
- układy sterowania pomp fluksyjnych

Marki w ofercie firmy:

Schaller Humimeter, MMF, Equflow, PULSAR