Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Joanna Bogusław Kośka

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Nasza oferta to bardzo szeroka gama posadzek żywicznych, hydroizolacji oraz renowacji dachów membranami płynnymi. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesne maszyny, urządzenia co w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen.

Oferta firmy:

Nasza oferta to bardzo szeroka gama posadzek żywicznych, hydroizolacji oraz renowacji dachów membranami płynnymi.
Jesteśmy wyposażeni w nowoczesne maszyny, urządzenia co w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen.

Specjalizujemy się w:

ROBOTACH DEKARSKICH - PŁYNNE MEMBRANY POLIURETANOWE oraz POWŁOKI POLIMOCZNIKOWE
Do uszczelniania dachów używamy płynnej membrany poliuretanowej z wtopioną tkaniną zbrojącą lub stosujemy nowoczesne powłoki polimocznikowe.
Systemy te doszczelnią nieprawidłowo wykonane obróbki na dachach pokrytych papą, membraną PVC, TPO, EPDM z obiektów zewnętrznych: dach, świetliki, przejścia dachowe, kominy, wyłazy wszystkie szczeliny i mikro szczeliny, które pobierają wodę opadową.
Doszczelnią również wadliwe połączenia membran, niedogrzania połączeń, szwy nie oczyszczone, połączenia przepalone, połączenia nie wykończone.
Po aplikacji otrzymamy monolityczną połać przylegającą na całej swej powierzchni – a szczególnie w miejscach krytycznych w związku z czym powstanie przecieku i kapilarna wędrówka wody pod istniejącą obróbkę będą niemożliwe.
Membrany płynne poliuretanowe oraz powłoki polimocznikowe można zastosować również na obróbki blacharskie.
Systemy te służą również do wykonywania i naprawiania pokryć dachowych, balkonów, tarasów na podłożu z papy, blachy, a także betonu, dachówki, czy też blacho dachówki, eternitu bez względu na kąt pochylenia połaci dachowej, a także do renowacji obróbek blacharskich oraz do hydroizolacji poziomych i pionowych budynków, tarasów, jak i również balkonów, posadzek i zbiorników wodnych.
Mają postać plastycznej, łatwej do rozprowadzenia masy, która po wyschnięciu tworzy trwałą i zwartą powłokę.
Powyższe cechy sprawiają, że powłoki są wyjątkowo trwałe nawet w warunkach ekspozycji na ekstremalne czynnik zewnętrzne.
Spełnią również rolę wzmacniającą i ochronną przed UV.
Udzielamy gwarancji od 10 do 30 lat.

Marki w ofercie firmy:

Alchimica, Carpetstone, Neotex