Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
PESI Zbigniew Gronowski

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Agencja interaktywna PESI powstała w roku 2014. Był to efekt wieloletniej pasji nauki ze zdobywaniem wiedzy w zakresie programowania jej założyciela - Zbigniewa Gronowskiego. Nauka ta przerodziła się pasję i sposób na życie. Obecnie w firmie jest zatrudniony szereg profesjonalistów z takich dziedzin jak: programowanie, grafika, pozycjonowanie, marketing internetowy a nawet prawo.
Podczas naszej pracy stosujemy najnowsze technologie oraz zaawansowane narzędzia. Tworzone przez nas strony internetowe są dostosowane do najnowszych wytycznych Google w zakresie funkcjonalności oraz optymalizacji. Nasi programiści bez problemu odnajdują się w takich językach jak: HMTL5, JQUERY, CSS3, PHP5. Graficy są zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt i oprogramowanie niezbędne do tworzenia layoutów stron internetowych czy przygotowywania projektów do druku.
Zaufało nam już wielu przedsiębiorców i firm: prywatne szkoły, agencje ubezpieczeniowe, prawnicy, czy trenerzy personalni. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z pełnym portfolio.

Oferta firmy:

Agencja interaktywna PESI zapewnia:
- projektowanie stron i sklepów internetowych
- optymalizacja stron pod kątem SEO (w tym audyty SEO)
- pozycjonowanie stron www
- oprogramowanie dla firm (księgowe, edukacyjne, do zarządzania kadrą i inne)
- kampanie reklamowe
- projekty graficzne
- identyfikacja wizualna firmy (logo, wizytówki, ulotki, papier firmowy i inne)
- content marketing (pisanie tekstów, prowadzenie blogów)

Pełen zakres usług jest dostępny na naszej stronie internetowej.