Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Claude ICT Poland Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Claude ICT Poland, oferuje usługi telekomunikacyjne dla Klientów biznesowych: krajowych i zagranicznych. Funkcjonujemy na polskim rynku już blisko 9 lat. Jesteśmy rozpoznawani dzięki marce TeleCube, kojarzonej przede wszystkim z telefonią internetową i wirtualną centralą telefoniczną.

Staramy się poszerzać świadomość sektora biznesowego w kwestii VoIP (telefonii internetowej), prowadząc prelekcje i warsztaty na ten temat, szczególnie w województwie śląskim, gdzie mieści się siedziba naszej firmy.

Oferta firmy:

1) Pakiet Mini VoIP - dla firmy, która nie potrzebuje rozbudowanego rozwiązania telekomunikacyjnego.

W pakiecie oferujemy 2 polskie numery stacjonarne. Jeden z numerów to tradycyjny numer do wykonywania i odbierania połączeń, a drugi jest numerem faxowym (ten numer może być wykorzystywany w opcji: fax przez internet).
Do dyspozycji Klienta jest również usługa SMS.

Koszt pakietu wynosi: 9 zł netto / miesiąc

2) Pakiety wirtualnej centrali telefonicznej (Start, Biznes, Premium, Elite) - dla firmy, która chce w prosty sposób zarządzać swoimi usługami telekomunikacyjnymi.

Pakiety odróżniają się cenami, funkcjonalnościami (najtańszy pakiet nie zawiera nagrywania rozmów, a pakiety - wirtualna centrala Start i Biznes nie zawierają telekonferencji) i ilością numerów (od 2 do 16 - numerów stacjonarnych, od 4 do 32 - numerów wewnętrznych/kont SIP).

Koszt pakietów: od 29 zł netto / miesiąc do 129 zł netto / miesiąc

3) SIP Trunk - dla firmy, która ma już centralę telefoniczną

Koszt usługi: od 39 zł netto / miesiąc (przy Umowie na 12 miesięcy)

4) Ponadto oferujemy m.in. numery zagraniczne, GSM Hosting i połączenia na cały świat od 5 groszy netto / minutę

Marki w ofercie firmy:

TeleCube