Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Beauty Planet Angelika Żuromska

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Beauty Planet to profesjonalna hurtownia urządzeń kosmetycznych ulokowana blisko centrum Szczecina. Jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się dystrybucją urządzeń kosmetycznych i medycznych. W naszej ofercie są nowoczesne, a zarazem sprawdzone urządzenia kosmetyczne. W stałej sprzedaży oferujemy sprawdzone w wielu polskich i zagranicznych salonach lasery diodowe do trwałej depilacji owłosienia, urządzenia do skutecznego modelowania i wyszczuplania sylwetki, oraz szereg urządzeń do liftingu twarzy i ciała. Posiadamy również najnowsze urządzenia takie jak HiFu czy plazma kosmetyczna.

Prowadzenie gabinetu kosmetycznego to ciągłe dostosowywanie oferty do nowych oczekiwań klientek. Tylko salony kosmetyczne, które nadążają za trendami i zmieniającą się modą na wybrane zabiegi kosmetyczne są w stanie odnieść sukces. Nasz zespół doradców dba by każdy salon kosmetyczny, klinika czy SPA mogły wybrać urządzenie kosmetyczne spełniające oczekiwania ich klientek.

Naszym celem jest wyposażenie salonów kosmetycznych w nowoczesny sprzęt do wykonywania szerokiej gamy zabiegów, od liftingu twarzy po zamykanie naczynek czy laser frakcyjny.

Oferta firmy:

W ofercie firmy znajdują się wyselekcjonowane urządzenia kosmetyczne o najlepszym stosunku jakości i skuteczności do ceny. Osobiście sprawdzamy urządzenia, które są dostępne w naszej ofercie tak by mieć 100% pewność ich jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą państwo:
- urządzenia do kriolipolizy, która pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej przez jej miejscowe schłodzenie. W ofercie posiadamy urządzenia, które posiadają jedną, wie i cztery głowice do kriolipolizy.
- urządzenia z technologią HiFu i Liposonix do nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała dzięki wykorzystaniu skoncentrowanej wiązki energii ultradźwiękowej.
- Laser diodowy do trwałej depilacji ciała, który jest najlepszą inwestycją dla salonu kosmetycznego.
- Urządzenie RF frakcyjny inwazyjny i bezinwazyjny do liftingu twarzy i ciała. Urządzenia z technologią RF wykorzystują falę radiową podgrzewającą miejscowo skórę, dzięki czemu przyspieszają się procesy naprawcze i zwiększa się produkcja kolagenu.
- urządzenia łączące technologię e-light SHR IPL i nd-yag do usuwania tatuażu, fotoodmładzania
- Laser frakcyjny służący do intensywnej przebudowy skóry, usuwania blizn i rozstępów, wycinanie włókniaków.