Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Brałkowska

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Grabek na polskim rynku prawniczym działa od 2007 roku. Siedziba Kancelarii znajduje się w samym centrum Warszawy na ul. Myśliwieckiej 11. W swoich szeregach zrzesza zespół wykwalifikowanych i doświadczonych radców prawnych i adwokatów, którzy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzą do powierzonych w ich ręce spraw.

Radca Prawny Magdalena Grabek jest absolwentką Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i od lat zajmuje się doradztwem grup kapitałowych w różnych sektorach gospodarki.

Adwokat Olga Górska — absolwentka Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Z Kancelarią związana jest od 2016 roku. Zajmuje się głównie działaniami z zakresu prawa gospodarczego, w szczególności kompleksową obsługą prawną spółek.
W gronie partnerów Kancelarii znajdują się również doradcy podatkowi oraz notariusze.

Oferta firmy:

Kancelaria Radcowska Magdaleny Grabek swoją ofertę kieruje do klientów biznesowych, indywidualnych oraz osób związanych zawodowo ze sportem.
W ramach obsługi prawnej firm Kancelaria zajmuje się następującymi dziedzinami: prawo spółek, prawo umów, prawo pracy, sprawy sporne, prawo karne, nieruchomości i inwestycje budowlane.

Klienci indywidualni mogą liczyć na kompleksową pomoc prawna w następujących dziedzinach: prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne, nieruchomości.

Działania z zakresu prawa sportowego obejmują szeroko pojęte doradztwo podczas zawierania kontraktów z klubami sportowymi, ochronę wizerunku, reprezentowanie interesów sportowców w postępowaniach dyscyplinarnych oraz wszelkie inne sprawy łączące prawo sportowe z innymi dziedzinami prawa.