Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Megascena.pl Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Sklep muzyczny Megascena.pl - Światło, Dźwięk, Technologia, Emocje!

Zajmujemy się szeroko rozumianą technologią sceny, jesteśmy pasjonatami i specjalistami w tym zakresie.
Pomagamy w doborze sprzętu, szkolimy, serwisujemy urządzenia. Pomagamy na wszystkich etapach: od pomysłu i projektu, aż realizacji, uruchomienia i serwisu. Dostarczamy sprzęt zarówno do jednostek budżetowych, firm prywatnych, jak i indywidualnych odbiorców. Tu każdy dostanie indywidualną ofertę uwzględniającą potrzeby i możliwości.

Nasza firma jest oficjalnym partnerem i bezpośrednim importerem największych europejskich producentów sprzętu scenicznego, oświetleniowego, pro audio jak i konstrukcji i podest ów scenicznych.

Prowadzimy też bloga na którym znajdziecie artykuły poradnikowe, aktualności z naszej branży jak i testy sprzętu.

Zapraszamy, z nami osiągniesz sukces:)

Oferta firmy:

W ofercie naszego sklepu muzycznego znajdziecie oświetlenie sceniczne i dyskotekowe, nagłośnienie, podesty sceniczne i konstrukcje, instrumenty muzyczne, ukulele, wytwornice efektów, dymu, baniek, mgły, śniegu, sztuczne rośliny, a nawet car audio. Dostarczamy też części i materiały eksploatacyjne takie jak żarówki par, wyładowcze, halogenowe, led, płyny do wytwornic itp. Znajdziesz tu bogaty wybór przewodów i kabli, od tych zasilających, przez audio do sygnałowych dmx i ethernet.