Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Integrale Arkadiusz Piekarz

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Integrale to sklep z profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi, który działa od 2012 roku. Mogą tu Państwo uzyskać fachową i niezobowiązującą poradę na temat pielęgnacji pojazdów oraz kupić autokosmetyki topowych producentów takich jak: Zymol, Gtechniq, Colourlock, ADBL, Soft99, Prostaff, Shiny Garage, Nanolex, CarPro, FX Protect, RR Customs, Menzerna, Maxifi, California Scents. Mają Państwo możliwość nabyć u nas szampony, glinki lakiernicze, płyny do czyszczenia felg, pianki do skóry, zapachy, woski, powłoki ceramiczne oraz niewidzialne wycieraczki. W ofercie posiadamy także szeroki wybór akcesoriów jak rękawice do mycia, ręczniki do osuszania, mikrofibry, aplikatory oraz maszyny i gąbki polerskie.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów autodetailingu do kontaktu.

Oferta firmy:

Oferujemy produkty do czyszczenia i odnowy wszystkich powierzchni w samochodzie, zarówno jeśli chodzi o lakier, szyby, tapicerkę skórzaną, materiałową, elementy z tworzyw sztucznych, felgi jak i opony.
Każdą z tych powierzchni można upiększyć przez aplikację dedykowanych preparatów oraz zabezpieczyć dla wolniejszego przywierania zanieczyszczeń i łatwiejszej pielęgnacji w przyszłości. Efekt bardzo często jest lepszy niż w fabrycznie nowym aucie.

Marki w ofercie firmy:

Gtechniq, Zymol, Colourlock, ADBL, Shiny Garage, Soft99, Prostaff, Nanolex, CarPro, FX Protect, Maxifi, Excede, Work Stuff, Menzerna, Koch, California Scents, Imao, Fresso, WaxPro, Flexipads, Royal Pads, Lare, Krauss, Rupes, Blue Technology, Allegrini