Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
MAP Andrzej Pachucki

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

MAP Andrzej Pachucki istnieje na rynku od maja 2014 roku. Jesteśmy dystrybutorem Polskiego producenta farb przeznaczonych przede wszystkim dla przemysłu - na ciężką korozję, do zabezpieczenia betonu ( również antykorozyjnie), do tworzenia posadzek przemysłowych ( np. parkingi podziemne)

Naszym sztandarowym produktem jest masa termoizolacyjna używana zarówno do zabezpieczania budynków ( wewnątrz i na zewnątrz), termoizolacji poddaszy, jak i rurociągów, zbiorników, ogrzewania podłogowego i innych.

Masa Kofaterm zdobyła w tym roku Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2019.

Oferta firmy:

Oferujemy farby kompozytowe antykorozyjne do metalu i betonu, srebrzanki (600 stopni), farby poliuretanowe,podkłady epoksydowe,farby do przemalowań i zabezpieczeń dachów(również na tzw. stary ocynk) oraz podkłady antykorozyjne. Dysponujemy również zestawem naprawczym do betonów-Uszlachetnia beton zwiększając jego parametry wytrzymałościowe. Oksyduje stal zbrojeniową w konstrukcjach żelbetowych. Jest idealny do napraw starej skorodowanej betonowej struktury budynków, mostów, tuneli itd.

Masa termoizolacyjna - powodująca odbicie ciepła do 85% - co jak łatwo policzyć przekłada się na oszczędności w ogrzewaniu Można ją stosować również w celu zachowania ujemnych temperatur. Prosta w aplikacji - już kilkumilimetrowa warstwa zastąpi nam gruby styropian zachowuje swoje właściwości izolacyjne także w warunkach
dużej wilgotności tam gdzie zawilgocone materiały konwencjonalne tracą swoje
właściwości izolacyjne; (mokra wełna mineralna, zawilgocony styropian)
Dostarcza łatwą w nakładaniu powłokę izolacyjną
likwidującą mostki termiczne odpowiednią szczególnie dla obiektów o skomplikowanych
kształtach (np. urządzenia, zawory, kołnierze, elementy łączne-również w
budownictwie)
Nakładana na powierzchnie zimne (rurociągi z czynnikami
chłodzącymi, stropy, ściany, nadwozia środków transportu) przeciwdziała kondensacji pary wodnej.
W naszej ofercie znajdują się również impregnaty do granitu - półprzejrzysty-czarny.