Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
PIXGOBLIN Paweł Pożoga

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych opartych o CMS WordPress. Nasze realizacje wyróżniają się nowoczesną estetyką, wysoką użytecznością oraz wygodą w zarządzaniu. Działamy głównie w Ostrowcu Świętokrzyskim i Warszawie, ale tworzymy strony internetowe również dla Klientów z innych miejscowości.

Zespół Pixgoblin tworzą wysokiej klasy eksperci, posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu SEO, projektowania graficznego oraz tworzenia tworzenia nowoczesnych serwisów www zgodnych z najnowszymi trendami UX/UI i zaleceniami Google.

Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy profesjonalną i terminową realizację zlecenia.

Oferta firmy:

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, szkolenia IT, sesje fotograficzne, wideofilmowanie oraz projektowanie identyfikacji wizualnej - logotypów, wizytówek, ulotek, plakatów oraz innych materiałów przeznaczonych do druku. Pomagamy firmom w kreowaniu ich wizerunku poprzez pisanie skutecznych tekstów reklamowych oraz obsługę techniczną i merytoryczną firmowych stron www.