Dane pochodzą z katalogu firm Odi.pl
Tockky Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Opis firmy:

Tockky to zespół ludzi i współpracujących firm która zajmuje się doborem najwyższej jakości materiałów do wystroju i akustyki wnętrz. Mamy przyjazne dla środowiska, biodegradowalne panele akustyczne oraz inne produkty np. tynk. Ideą stworzenia firmy było połączenie akustyki z nowoczesnym designem. Najwyższa jakość produktów, nasza wiedza i doświadczenie jest gwarantem uzyskania odpowiedniej izolacji akustycznej. Zamówienia realizujemy od procesu projektowania do montażu osobiście. Każdy projekt wykonujemy z najwyższą starannością dbając o każdy detal. Najwyższą wartością dla nas jest zadowolenie klienta.

Oferta firmy:

Akustyka pomieszczeń biurowych oraz mieszkalnych ma bardzo duży wpływ na komfort z ich korzystania. Nadmierny poziom pogłosu zmniejsza zrozumiałość mowy i czytelność dźwięku. W celu ograniczenia odgłosów z sąsiadujących pomieszczeń oraz z otoczenia budynku należy zastosować odpowiednią izolację akustyczną. Najlepszymi rozwiązaniami są:
- tynki akustyczne na bazie korka np. tynk Diathonite Acoustix+
- panele akustyczne z PET np. panele Tockky ?
- panele drewniane np. panele Dukta ?
- panele korkowe np. panele Corkbee
- panele z wełny drzewnej np. panele Baux
- panele wykonane z pianki pokryte flokiem
- poręcze, kratki wentylacyjne wykonane z wysokiej klasy drewna

Tynki z serii Diathonite mogą być stosowane do izolacji termicznej, akustycznej, osuszania i renowacji ścian pionowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Panele akustyczne poprawiają nie tylko akustykę wnętrza ale jednocześnie uzyskuje się jego niepowtarzalny deasign.