Logo firmy

4 Seasons Beauty Marcin Jesień

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 872  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

507 ... pokaż tel.507 925 573


Opis firmy 4 Seasons Beauty Marcin Jesień

Firma 4 Seasons Beauty działa w dwóch kanałach sprzedaży kosmetyków. Pierwszym kanałem jest sprzedaż hurtowa prowadzona na terenie Europy. Oferta kierowana jest do drogerii, sklepów internetowych, salonów kosmetycznych, sieci handlowych oraz innych punktów dystrybucji związanych z branżą Beauty. Dodatkowym kanałem sprzedaży jest oferta dla klienta indywidualnego dostępna w sklepie internetowym. Firma działa od 2018 roku.

Oferta firmy

4 Seasons Beauty oferuje wysokiej jakości kosmetyki koreańskie. Właściciele stawiają na wyselekcjonowane marki wyróżniające się na rynku przede wszystkim jakością produktów. W ofercie znajdziemy głównie marki z segmentu premium o unikalnej filozofii: Lanbelle, Beaudiani, Devonine. Są to zarówno kosmetyki męskie jak i skierowane do kobiet. Firma oferuje również usługę importu na zlecenie, korzystając z rozległej sieci kontaktów wśród koreańskich producentów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »