Logo firmy afka Agnieszka Fiuk

Wonne Ziele

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 429  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

503 ... pokaż tel.503 705 690

  • Nasze profile:

Opis firmy Wonne Ziele

Wonne Ziele to lokalna marka ręcznie tworzonych świec sojowych. Nasze świece to wyjątkowa mieszanka ręcznej pracy, staranności i czułości.

To świece powstałe z naturalnego wosku sojowego z domieszką pyłu bursztynowego oraz aromatów na bazie naturalnych olejków eterycznych i wyjątkowo dobranych kompozycji zapachowych. Dzięki temu ich bukiet jest głęboki i trwały. Delikatne, szklane opakowanie z bursztynowego mrożonego szkła dodaje elegancji oraz spełnia najbardziej wymagające oczekiwania estetyczne i ekonomiczne, bowiem po umyciu może on służyć w domu na różne skarby. Dodatkowo opakowanie ekologicznego pochodzenia nadające się do recyklingu zaspokaja potrzebę dbania o naszą planetę. Przyjdź do Wonnego Zakątka i wymień puste opakowanie na nową świecę - gwarantujemy niższą cenę.

Oferta firmy

Oferujemy ręcznie zalewane świece sojowe z bursztynowym pyłem. Poza pachnącymi i wyjątkowymi świecami w naszym sklepie znajdziesz również ręcznie tworzone kosmetyki, kadzidła naturalne, olejki eteryczne.

Posiadamy również szeroką ofertę warsztatów rękodzielniczych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »