Logo firmy

Mexen

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 41  

Firma w Odi.pl

17 dni

Miejscowość

Błonie-Wieś

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

221 ... pokaż tel.221 881 900


Opis firmy Mexen

Czegokolwiek nie kupujemy, warto inwestować w polskie produkty. Jednak takie, które są najwyższej jakości i długo nam posłużą. Jeśli więc szukacie dobrych urządzeń sanitarnych do swojej łazienki, ale nie tylko, warto zainteresować się ofertą firmy. U nas znajdziesz szeroką gamę towarów, które powinny zadowolić niejednego kupującego. To zasługa dbałości o jakość o raz nowoczesny wygląd, który sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mimo tego, że firma pojawiła się na rynku, zaledwie pięć lat temu, to już udowodniła, że warto kupować jej produkty.

Oferta firmy

Klienci, którzy cenią design, nowoczesność i uniwersalność, powinni zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy. To polska firma, która przez pięć lat swojej działalności udowodniła, że zna się na swojej pracy i stara się, aby jej produkty pełniły długo funkcję, do której zostały zaprojektowane. Oferta firmy skierowana jest do osób, które szukają nowoczesnych produktów do swoich kuchni i łazienek. Firma swoją troskę o jakość produktów i zadowolenie klientów udowodniła licznymi nagrodami i odznaczeniami.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »