PPHU Lissy Janusz Lissy
- stoły bilardowe - kije do bilarda - akcesoria do bilarda: koń...
PPHU Kra-Box Adam Krasieńko
DRUKUJEMY NA RÓŻNYCH PODŁOŻACH DO FORMATU B1 (1000x700 mm) PLA...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
IBCS Poland Sp. z o.o.
- rozwiązania informatyczne dla sektorów: transport i logistyka, ...
Logo firmy

Akmar Plus Sp. z o.o.

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 198  

Firma w Odi.pl

ponad 10 miesięcy

Miejscowość

Olsztyn

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

605 ... pokaż tel.605 199 240

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Akmar Plus Sp. z o.o.

AKMAR Plus to firma, która zajmuje się profesjonalnym utrzymaniem czystości. Ta spółka sprzątająca czynnie działa w rejonie północno-wschodniej Polski. Oferuje sprzątanie wnętrz oraz oczyszczanie budynków z zewnątrz. Ma ona doświadczenie w zajmowaniu się przestrzenią biurową, szkolną, handlową i magazynową. Podczas pracy zespół AKMAR Plus wykorzystuje najnowsze technologie oraz szeroki zakres sprawdzonych środków czystości. Zawsze kieruje się ekonomią i bezpieczeństwem. Dowiedz się więcej i skontaktuj się już dziś!

Oferta firmy

AKMAR Plus to firma dysponująca doświadczoną kadrą pracowniczą, specjalizująca się w profesjonalnym czyszczeniu powierzchni. Zajmuje się ona utrzymywaniem czystości w lokalach biurowych, a także szkołach, magazynach oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Wysoki standard usług zapewniany jest dzięki nowoczesnym technologiom i sprzętowi, a także świetnej jakości środkom czystości. Co więcej, praca zespołu jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego klienta. Nie czekaj i skontaktuj się z AKMAR Plus już teraz!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »