Alarm System
- Systemy alarmowe - Kontrola dostępu - Kontrola czasu pracy -...
Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń...
Nasza oferta jest bardzo szeroka i zawiera w sobie telewizję prze...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Altway Electronics
Oferujemy m.in. : układy scalone, półprzewodniki, elementy pasywn...
Logo firmy Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. Andrzej Woźniak, Grzegorz Żurawski

Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. Andrzej Woźniak, Grzegorz Żurawski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1798  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Boleń

Rok założenia

1999

Zatrudnionych

11-20

Telefon

775 ... pokaż tel.775 453 453


Opis firmy Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. Andrzej Woźniak, Grzegorz Żurawski

Istniejąca na rynku systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń od roku 1999 firma ALARM-TECH, oferuje najwyższej jakości produkty do monitoringu domów i firm. Oferta kierowana jest do wszystkich firm, integratorów i instalatorów jak i również osób prywatnych. Na rynku posiadamy długoletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to wyszkoleni specjaliści. Obecnie jestśmy liderem rynku zabezpieczeń i plasujemy się w czołówce firm zajmujących się importem i dystrybucją urządzeń do systemów zabezpieczeń, automatyki oraz sieci teleinformatycznych.

Oferta firmy

Nasza oferta jest bardzo szeroka i zawiera w sobie telewizję przemysłową i monitoring, systemy alarmowe, systemy ochrony przeciwpożarowej, urządzenia do budowy sieci LAN/WLAN, akcesoria i przewody do transmisji światłowodowej, kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy, domofony i wideodomofony, automatykę bramową, systemy nagłośnienia radiowęzłowego w technice 100v, zasilacze awaryjne UPS oraz szafy teleinformatyczne RACK 19''. Bazujemy przy tym na sprawdzonych markach, które oferują najlepsze parametry w stosunku do ceny oraz dodatkowo zapewniają wsparcie techniczne i serwisowe.

W sklepie dostępny jest szczególnie bogaty wybór urządzeń do monitoringu wizyjnego oraz rejestracji obrazu, w tym kamer sieciowych IP, kamer megapikselowych oraz kamer HD. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc w doborze urządzeń. Dla instalatorów i firm możemy zaoferować indywidualne warunki handlowe oraz wsparcie w ramach platformy ofertowej B2B, platformy automatyzującej obsługę reklamacji i zwrotów oraz serwis urządzeń.

Obszar działania firmy

Kraków, małopolska, Polska, Europa

Marki w ofercie firmy

Satel, Ipox, Hikvision, Roger, Rack Systems, Paradox, Ropam, Dahua, HQM

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »