Julia Collection
- suknie ślubne - suknie wieczorowe - suknie komunikne - sukni...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Firma Malibu Sylwester Ratajcza...
Malibu Moda Męska to znakomita elegancja garniturów wizytowych, o...
Pracownia Krawiecka Józefa Błoń...
Rodzaje wykonywanych strojów męskich. Zakład realizuje zamówie...
Logo firmy Aleksandra Kwiatkowska

Aleksandra Kwiatkowska

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 969  

Firma w Odi.pl

ponad 3 lata

Miejscowość

Szczecin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

530 ... pokaż tel.530 653 794


Opis firmy Aleksandra Kwiatkowska

Belveder to producent, importer i sklep z galanterią skórzaną. Firma zajmuje się produkcją wyrobów skórzanych zarówno seryjnie jak i w ilościach indywidualnych. Ofertę charakteryzuje oryginalne wzornictwo oparte na galanterii skórzanej hand-made. Wszystkie produkty marki Belveder są szyte ręcznie przy zastosowaniu tradycyjnych metod, narzędzi oraz maszyn. Produkcja odbywa się w Polsce, przez polskich rzemieślników i w oparciu o zarysy polskich projektantów galanterii skórzanej. Począwszy od procesu projektu, na realizacji i zdobieniach kończąc firma Belveder nadzoruje każdy etap tworzenia swoich wyrobów. Jest to bardzo czasochłonne przedsięwzięcie, jednakże celem jest w tym miejscu jakość wobec której produktu Belveder nie mają sobie równych.

Oferta firmy

Główna działalność firmy opiera się na projektowaniu i szyciu galanterii od podstaw. Portfolio tej pracy stanowi, oferta sklepu Belveder, która obejmuje: torby męskie, torebki, plecaki, portfele, saszetki, teczki oraz aktówki i drobne akcesoria skórzane.

Firma szyje także powyższe wyroby na zamówienie z możliwością modyfikacji niektórych elementów. Oferuje także tłoczenie własnego logotypu na wyrobach skórzanych i np. zamówienie indywidualnych opakowań do galanterii.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »