PATRONIC
- systemy klucza generalnego (Master Key) Urządzenia do: - syst...
AZM s.c. Jarosław Ząbczyk, Ewa ...
malowanie ścian i stolarki budowlanej układanie płytek ceramicz...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Uni-Lux Sp. z o.o.
- Osuszacze - Oczyszczacze powietrza - Klimatyzatory przemysłow...
Logo firmy ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski S.P.

ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski S.P.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5572  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Kołobrzeg

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

94 3... pokaż tel.94 354 50 68


Opis firmy ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski S.P.

Spółka partnerska ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski powstała w 2005 r. w wyniku połączenia dwóch pracowni autorskich: architekta Grzegorza Błaszczyka i architekta Tomasza Samborskiego i została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000230656. Zespół Pracowni na stałe współpracował ze sobą od roku 1996.
Wykonujemy opracowania dla coraz większych i bardziej odpowiedzialnych inwestycji. Pracownia jest w pełni skomputeryzowana, posiadamy licencjonowane oprogramowanie wspomagające projektowanie (ArchiCAD 12.0, Artlantis Render R, CorelDraw X3, Microsoft Office 2003). Stale przeznaczamy część dochodów na modernizację i rozbudowę wyposażenia.
Dostosowując się do bieżącej sytuacji na rynku firma składa się z zespołu podstawowego, którego członkowie zatrudnieni są na podstawie umów o pracę oraz zespołu stałych współpracowników, który pozwala w każdej chwili powiększyć zespół podstawowy do wielkości optymalnej dla realizowanych kontraktów. Zespół podstawowy składa się z 2 architektów prowadzących i 6 architektów asystentów. Zespół współpracowników stanowią sprawdzeni specjaliści różnych branż, w tym architekci i technicy, konstruktorzy, inżynierowie branżowi wszystkich specjalności potrzebnych przy realizowaniu zleceń.

Oferta firmy

Nasze opracowania dotyczą wszystkich stadiów przygotowania i realizacji inwestycji począwszy od prac studialnych i przedprojektowych, przygotowania analiz programowo - przestrzennych, koncepcji, przez opracowania pełnych wielobranżowych dokumentacji projektowych, do obsługi i nadzorowania przebiegu ich realizacji.
Projektując zabudowę mieszkalną wielorodzinną, jednorodzinną, pensjonaty czy hotele - poszukujemy rozwiązań o pozytywnych konotacjach społecznych i estetycznych. Naszym obowiązkiem podczas procesu kreowania architektury jest nieustanne myślenie o ludziach, którzy wypełnią ją życiem. Naszym celem jest, by zaakceptowali przestrzeń przez nas ukształtowaną. Nie chcemy szokować, nie chcemy aby nasze budynki postrzegane były przed wszystkimi innymi, nie chcemy emanować wyjątkowością. Chcemy aby walory naszej architektury były wyczuwane poczuciem estetyki, smaku, bezpieczeństwa i wolności.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »