Logo firmy: Daruma Projekt - biuro projektoweDaruma Projekt - biuro projekto...
zakres usług: • hale usługowe i przemysłowe; • budynki jedno i ...
Logo firmy: Quick Net InstalacjeQuick Net Instalacje
Oferujemy instalacje teletechniczne, a w szczególności. Montaż an...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Architektura ŚwiatłaArchitektura Światła
Wszystkie rodzaje oświetlenia i źródeł światła: wewnętrzne, zewnę...
Logo firmy

PPHU Atol s.c. Jan, Lidia, Michał Chrószcz

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1570  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Katowice

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

32 6... pokaż tel.32 609 22 64

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy PPHU Atol s.c. Jan, Lidia, Michał Chrószcz

Firma ATOL jest przedsiębiorstwem ze Śląska zajmującym się stolarką oraz systemami zaciemnień wnętrz, taki mi jak rolety, markizy które znajdują swoje zastosowanie na tarasach jak i balkonach
oraz wszelkiego rodzaju żaluzjami, począwszy od pionowych przez poziome aż do żaluzji fasadowych. Przedsiębiorstwo oferuje również usługi z zakresu serwisowania rolet. W swojej ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju moskitiery.
Firma ATOL to firma z tradycjami istniejąca na Polski rynku od 1997r. Długi okres prowadzenia działalności zaowocował poznaniem potrzeb i oczekiwań klienta.
Jak również lata doświadczeń zdobytych przy produkcji i sprzedaży najwyższej jakości produktów przełożył się bezpośrednio na satysfakcję i zadowolenie klientów.

Oferta firmy

Żaluzje fasadowe oferowane przez przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe ATOL ze Śląska to produkty stworzone z myślą o powstrzymywaniu promieni słonecznych spadających bezpośrednio do pomieszczenia. Tego typu żaluzje skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem się, ich wyposażenie przed blaknięciem oraz stwarzają korzystne warunki optyczne.
Posiadają również możliwość regulacji kąta nachylenia listew co daje wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Konstrukcja żaluzji składa się z płaskich, ruchomych listew, wykonanych
z aluminium które powlekane jest specjalną powłoką lakierniczą.

Doskonałe zabezpieczenie domów, mieszkań oraz pomieszczeń biurowych przed niepożądanymi insektami. Ramka moskitiery wykonana jest z trwałego aluminium, która Dzięki bogatej kolorystyce idealnie harmonizuje z ramą okna. Siatka wykonana jest włókna szklanego powlekanego PCV w kolorze szarym lub czarnym. Całość jest odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Markizy oferowane przez firmę ATOL to produkty wysokiej jakości. Są wykorzystywane przede wszystkim jako osłona dużych powierzchni takich jak balkony, ogrody i tarasy.
Uniwersalna konstrukcja markizy poprzez zastosowanie ramion balustradowych umożliwia większą swobodę zastosowania na balkonach.
Dzięki zamontowaniu markizy w pełni wykorzystasz urok letniego dnia spędzonego w ogrodzie wraz z znajomymi.
Oczywiście markizy posiadają dużo szersze zastosowanie. Można je wykorzystywać również przy barach czy restauracjach, jako ochrona przez dokuczliwym słońcem.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów markiz, różniących się między sobą tkaninami, rozmiarami, odpornością na warunki atmosferyczne.

Marki w ofercie firmy

ATOL

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »