Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Tender Service Sp. z o.o.Tender Service Sp. z o.o.
Najnowsze zamówienia publiczne oraz przetargi wysyłane codziennie...
Logo firmy: FHU Projekt Janusz LorekFHU Projekt Janusz Lorek
Oferujemy usługi w zakresie : - wycinania, - frezowaia 3D - gr...
Logo firmy: BL Info Polska Sp. z o.o.BL Info Polska Sp. z o.o.
- poradniki prawa - poradniki ekonomii - poradniki podatków - ...
Logo firmy Biuro Tłumaczeń Centrum Języków Obcych Gerlang Małgorzata Szyca-Wojciechowska

Biuro Tłumaczeń Centrum Języków Obcych Gerlang Małgorzata Szyca-Wojciechowska

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7049  

Firma w Odi.pl

ponad 15 lat

Miejscowość

Gdańsk

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

665 ... pokaż tel.665 170 170


Opis firmy Biuro Tłumaczeń Centrum Języków Obcych Gerlang Małgorzata Szyca-Wojciechowska

Biuro Tłumaczeń, Centrum Języków Obcych „Gerlang” powstało w roku 2002 roku w Gdańsku. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

Biuro Tłumaczeń Gerlang oferuje Państwu najwyższej jakości – zarówno pod względem merytorycznym jak i fachowym - usługi w zakresie tłumaczeń w większości języków europejskich.
Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz zrealizować powierzone nam zadania współpracujemy na stałe z grupą tłumaczy przysięgłych, którzy są absolwentami filologii angielskiej, germańskiej, romańskiej i niderlandzkiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wrocławskiego, którzy doskonalą swoje umiejętności językowe podczas pobytów za granicą, jak też biorą udział w licznych szkoleniach organizowanych przez Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy Przysięgłych, Uniwersytet Gdański, Warszawski, Wrocławski i uczelnie zagraniczne w związku z czym posiadamy niezbędne doświadczenie gwarantujące stylistyczną poprawność i dokładność tłumaczenia.

Centrum językowe organizuje kursy języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i firm. Oferujemy również kursy językowe za granicą.

Satysfakcja naszych słuchaczy jest dla nas najważniejsza dlatego zawsze jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i zainteresowania.
Stosując efektywne metody nauczania i korzystając z nowoczesnych materiałów dydaktycznych uczymy języków na wszystkich poziomach zaawansowania.

Naszym zadaniem jest doskonalenie sprawności językowych kursantów w zakresie rozumienia, pisania, czytania, mówienia jak również gramatyki, wymowy oraz poznawanie kultury kraju, w którym używany jest dany język. Podczas zajęć zachęcamy do korzystania z ćwiczeń on-line, czytania gazet obcojęzycznych, oglądania filmów czy też słuchania audycji radiowych. Środki te są powszechnie wykorzystywane na naszych zajęciach. Postępy słuchaczy są kontrolowane systematycznie. Każda grupa wiekowa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Oferta firmy

Biuro Tłumaczeń Gerlang wykonuje:
- tłumaczenia uwierzytelnione wszelkich dokumentów,
- tłumaczenia dokumentacji technicznej i ofert przetargowych,
- tłumaczenia korespondencji między instytucjami i podmiotami gospodarczymi,
- korektę native speakers
- tłumaczenia folderów reklamowych i stron WWW.

Centrum Językowe organizuje kursy
języka angielskiego, niemieckiego i hiszpanskiego dla
- dzieci od 3 roku życia
- młodzieży,
- dorosłych,
- firm.

Nauka w 6-8 osobowych grupach, zajęcia 2 X 2 godz. lub 1 X 3 godz. w tygodniu. Rozpoczęcie kursu poprzedzone jest testem i rozmową kwalifikacyjną.

Proponujemy również kursy wyjazdowe dla młodzieży i osób dorosłych w Europie i nie tylko. Czas trwania kursu min. 2 tygodnie. Zajęcia 4, 5 lub 6 godzin dziennie prowadzone metodą komunikacyjną. Rezerwacja do miesiąca przed wyjazdem.
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »