Radian Maja Kiereś
- usługi geodezyjne - sprzedaż projektów gotowych - realizacja ...
Komikom Małgorzata Zbytniewska
- montaż wkładów grzewczych - zabudowy, akcesoria - projekty, d...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Firma Budowlana ALFA
Firma “ALFA” wykonuje : prace elewacyjne, docieplenio...
Logo firmy CAD Projekt K&A Sp. z o.o.

CAD Projekt K&A Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3086  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

21-40

Telefon

616 ... pokaż tel.616 623 883

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy CAD Projekt K&A Sp. z o.o.

CAD Projekt K&A Sp. z o.o. to firma z Poznania, tworząca autorskie oprogramowanie w środowisku CAD, przeznaczone do projektowania wnętrz. Specjalizujemy się w programach do kompleksowego projektowania wnętrz domowych i komercyjnych, a także w programach do projektowania kuchni i łazienek.

Klientom CAD Projekt K&A Sp. z o.o. zapewniamy również wsparcie techniczne i serwis naszego oprogramowania oraz szkolenia. Oferujemy przede wszystkim poniższe programy, moduły dodatkowe kompatybilne z programami oraz darmowy program do przestrzennego projektowania dowolnych pomieszczeń on-line Power NET+.

W programach CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X i CAD Kuchnie 7.X istnieje możliwość pracy na uniwersalnych bazach danych udostępnianych przez CAD Projekt K&A, na indywidualnej bazie modeli 3D, z możliwością samodzielnego uzupełniania tej bazy przez użytkownika za pomocą Konwertera 3D lub na bazach producentów stworzonych przy współpracy z naszymi partnerami, konkretnymi producentami mebli, płytek, farb, sprzętu AGD, oświetlenia i wielu innych produktów.

Oferta firmy

CAD Decor PRO 3.X - najnowszy w ofercie, kompleksowy program do projektowania, wyceny, tworzenia pełnej dokumentacji technicznej i wizualizacji różnego rodzaju wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch popularnych systemów CAD Kuchnie 7.X i CAD Decor 3.X, czyli projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych i możliwość samodzielnego ich tworzenia i projektowania, dynamiczne modelowanie 3D, unikalne funkcje aranżacji, edycji i optymalizacji płytek ceramicznych, obszerne i różnorodne bazy modeli 3D producenckie i uniwersalne oraz specjalistyczne funkcjonalności Modułu Renderingu Profesjonalnego.

CAD Decor 3.X - wszechstronny program do projektowania wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystanych w projekcie płytek ceramicznych, paneli podłogowych, farb oraz tekstur. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które daje swobodę i wszechstronność w kreowaniu przestrzeni jednocześnie oferując wysoką jakość wizualizacji już w standardowej wersji. W przeciągu kilkudziesięciu minut nasz program umożliwi zaprojektowanie kompletnego pomieszczenia, aż po tworzenie raportów i dokumentacji projektowej. Jednocześnie duża intuicyjność obsługi programu powoduje, że poszczególne etapy projektowania przebiegają bardzo płynnie.

CAD Kuchnie 7.X - program do projektowania, kompleksowej wyceny, dokumentacji i wizualizacji wnętrz kuchennych. Program umożliwia perfekcyjne, z najdrobniejszymi detalami zaprojektowanie i zaprezentowanie projektu z pełną wyceną i dokumentacją techniczną. Do niewątpliwych zalet systemu należy zaliczyć przystępną cenę, interakcyjność procesu projektowego oraz modułowość systemu (Bazy AGD i mebli kuchennych w standardzie, opcjonalny moduł projektowania płytek, opcjonalny moduł projektowania szaf dowolnych).

Render PRO - nowoczesne narzędzie służące do bardzo zaawansowanej wizualizacji wnętrz. Głównym zadaniem tego dodatkowego modułu, kompatybilnego z programami CAD Kuchnie 7.X i CAD Decor 3.X, jest zapewnienie doskonałej jakości wizualizacji i renderingu przy stosunkowo krótkim czasie obliczeń. Optymalny czas obliczania sceny uzyskano dzięki współdziałaniu procesora karty graficznej (GPU) i wielordzeniowej natury nowoczesnego procesora (CPU). Dwa główne zadania modułu Renderingu Profesjonalnego to zaawansowane obliczenia oświetlenia globalnego: Radiosity (jedno z metod obliczeniowych, której zadaniem jest uzyskanie pełnego rozkładu oświetlenia w całym pomieszczeniu) oraz Raytracing (metoda obliczeń odbić i załamań promieni).

CAD Rozkrój 4.X – techniczne oprogramowanie stworzone w celu optymalizacji rozkroju płyt meblowych. Program przeznaczony jest dla wytwórców mebli i zakładów stolarskich. Pozwala rozplanować rozkrój materiałów (np. płyta meblowa, stalowa, PCV) podczas produkcji w taki sposób, aby zminimalizować ilość wytwarzanych odpadów.

Unikalne bazy danych - jedna z niepowtarzalnych cech naszego oprogramowania to możliwość pracy na obszernych uniwersalnych bazach danych wykonanych przez CAD Projekt K&A, a także bazach rozbudowywanych samodzielnie przez indywidualnego użytkownika lub bazach tworzonych przy współpracy z naszymi partnerami. Przy projektowaniu producenckich baz danych zaufało nam już wiele światowych marek, aktualnie ściśle współpracujemy z blisko 50 producentami mebli, akcesorii, płytek i tekstur, sprzętu AGD, ceramiki łazienkowej, oświetlenia i wieloma innymi.

Power NET+ - darmowy program do przestrzennego projektowania i wizualizacji wnętrz on-line. Od samego początku cieszył się dużą popularnością, zarówno wśród indywidualnych odbiorców jak i naszych partnerów biznesowych. Obsługa programu jest naprawdę łatwa i intuicyjna, co pozwala w przeciągu paru minut stworzyć realistyczny, trójwymiarowy projekt. Program umożliwia tworzenie projektów kuchni, łazienek, salonów, sypialni oraz pomieszczeń biurowych, dowolnych kształtów i wymiarów. Wybrane widoki można następnie zapisać w postaci zdjęć na dysku komputera lub wydrukować. Użytkownik ma dostęp do trójwymiarowych modeli mebli i innych elementów wyposażenia kuchni, pokoi, biur i łazienek, umieszczonych w bogatej bazie, która zawiera już ponad 1000 modeli. Ma także możliwość nanoszenia na podłogi i ściany płytek ceramicznych i innych materiałów. Aplikację freeware można pobrać na www.

Moduł Szaf - dodatkowy moduł służący do projektowania różnego rodzaju szaf (wnękowych, narożnych, garderoby, regałów), współgrający z naszymi programami do aranżacji wnętrz. System umożliwia wizualizacje projektu w 2D i 3D, posiada edytor cen i system kontroli błędów. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu można stworzyć raport i dokumentacje techniczną oraz dokładną wycenę szafy. Projektowanie szaf za pomocą tego modułu jest bardzo szybkie i intuicyjne.

CAD Share-it - aplikacja dająca możliwość zarządzania projektami 3D w chmurze. Dzięki programowi projektanci mogą udostępniać klientom swoje projekty w sieci za pomocą e-maila oraz zgrywać je na tablety i smartfony, a ich klienci mogę wirtualnie zwiedzić zaprojektowane wnętrze.

Aplikacja obserVeR - jest kompatybilna z zaawansowanym programem do projektowania wnętrz CAD Decor PRO 3.X oraz Render PRO, służy do wirtualnego spaceru po zaprojektowanym wnętrzu w technice real time.
Aplikacja została stworzona, aby sprostać rosnącej potrzebie interakcji i wykonania wizualizacji wnętrza wymarzonego projektu w technologii VR, wśród coraz bardziej wymagających klientów.
Od strony użytkowników programów do projektowania wnętrz, to kolejna opcja prezentacji swojego projektu, natomiast od strony inwestorów i zleceniodawców wirtualny spacer po wnętrzu i niezwykle przyjemne wejście do wirtualnej rzeczywistości.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »