Logo firmy

CDW Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 37  

Firma w Odi.pl

14 dni

Miejscowość

Psary Małe

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

516 ... pokaż tel.516 675 796


Opis firmy CDW Sp. z o.o.

Jako CDW posiadamy szeroką gamę indywidualnie dopasowanych rozwiązań produktowych do wyrobów drewnopochodnych - kleje do drewna, lakiery, impregnaty, oleje do drewna. Współpracujemy z topowymi producentami chemii przemysłowej min. AkzoNobel, Sikkens, Zeno Line Adhesives, Valresa. Jeśli szukasz indywidualnego rozwiązania dla Swojej produkcji albo potrzebujesz pomocy w jej optymalizacji, zapraszamy do kontaktu. Już teraz, na naszej stronie, możesz zapoznać się z projektami, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów i uzyskaj profesjonalne rozwiązania wraz z produktem idealne dopasowany do potrzeb Twojej produkcji.

Oferta firmy

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych jak i małych firm produkcyjnych z branży drzewnej, które szukają nowych rozwiązań i sposobów optymalizacji swojej produkcji. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne systemy klejenia i lakierowania do drewna.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »