Paw s.c. Watychowicz Andrzej, W...
Druk offsetowy. Na maszynie offsetowej drukujemy prace zarówno na...
Iwnise Sp. z o.o.
nadzór inwestorski nadzory budowlane zastępstwo inwestorskie i...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Meissner & Partnerzy Radcowie P...
1. Prawo korporacyjne 2. Łączenia i przejęcia (Mergers & Acquis...
Logo firmy Kancelaria Prawna J. Chałas i Wspólnicy Sp. k.

Kancelaria Prawna J. Chałas i Wspólnicy Sp. k.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 990  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

21-40

Telefon

22 4... pokaż tel.22 438 45 45


Opis firmy Kancelaria Prawna J. Chałas i Wspólnicy Sp. k.

Jesteśmy zorientowaną na cel kancelarią prawną z 30-letnim doświadczeniem w skutecznym doradztwie prawnym dla biznesu. Potrafimy pomóc w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej - co udowodniliśmy we współpracy z dużymi podmiotami gospodarczymi m.in. z sektora energetycznego, farmaceutycznego, informatycznego, chemicznego, petrochemicznego, spożywczego czy FMCG.

Wyróżnia nas umiejętność wykrywania potencjalnego ryzyka we wstępnej fazie działań i skuteczne poszukiwanie alternatywnych rozwiązań budujących biznes. Jesteśmy partnerem przedsiębiorców w krytycznych momentach, które mają znaczący wpływ na funkcjonowanie firm. Rozumiemy biznes i jego potrzeby, dlatego oferujemy pełne spektrum działań zmierzających do maksymalnego wykorzystania potencjału firm, z którymi współpracujemy.

Skuteczność naszych działań zawdzięczamy unikatowemu Zespołowi, który jest złożony z wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ramach projektów tworzymy zespoły łączące kompetencje, aby kompleksowo i jeszcze bardziej efektywnie zajmować się powierzanymi sprawami.

Oferta firmy

Doradztwo prawne w zakresie: prawo gospodarcze, prawo spółek i ład korporacyjny, fuzje i przejęcia, procesy i arbitraż, postępowanie sądowe i administracyjne, lifescience and healthcare, ochrona informacji, nowe technologie IP and IT, własność przemysłowa, własność intelektualna, zamówienia publiczne, prawo pracy, prawo sportowe, doradztw na rynku spożywczym, nieruchomości.
Fundusze venture capital.
Crowdfunding.
Alternatywna Spółka Inwestycyjna.
Doradztwo podatkowe i księgowe

Obszar działania firmy

Polska

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »