Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Paw s.c. Watychowicz Andrzej, Watychowicz PiotrPaw s.c. Watychowicz Andrzej, W...
Druk offsetowy. Na maszynie offsetowej drukujemy prace zarówno na...
Logo firmy: Biuro Ochrony Osób i Mienia FORTBiuro Ochrony Osób i Mienia FOR...
- ochrona imprez - ochrona imprez masowych - ochrona koncertów ...
Logo firmy: BDI Poland Sp. z o.o.BDI Poland Sp. z o.o.
Drukarki THT, etykiety, pełne systemy oznakowania firmy BRADY. Oz...
Logo firmy Champion Dominika Kozak

Champion Dominika Kozak

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 85  

Firma w Odi.pl

ponad 4 miesiące

Miejscowość

Siemianowice Śląskie

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

510 ... pokaż tel.510 659 037


Opis firmy Champion Dominika Kozak

Kozak Team to profesjonalna szkoła pływania i triathlonu. Wieloletnie doświadczenie zawodnicze i trenerskie sprawiło, że prowadzę zajęcia na najwyższym poziomie. Duża kreatywność natomiast sprawia, że treningi ze mną nigdy nie są nudne. Zajmuję się indywidualnymi lekcjami pływania skierowanymi dla dzieci a także dla dorosłych. Nie zależnie od wieku, poziomu pływackiego oraz przeszłości sportowej, potrafię sprawić, że każda osoba polubi pływać, a na pewno poczuje się pewnie w wodzie. Prowadzę także lekcje pływania w niewielkich grupach, tak, aby odbywały się na wysokim poziomie, żeby wyłapać wszystkie błędy zawodników oraz mieć spersonalizowane podejście dla każdego. Na każdym treningu jest dawka motywacji i wiedzy. Staram się, aby każdy zawodnik był zadowolony i dostał to czego oczekuje od trenera. Jeśli chcesz nauczyć się pływać, szukasz trenera personalnego lub potrzebujesz planu treningowego - postaw na jakość, wybierz Kozak Team.

Oferta firmy

Prowadzę indywidualną naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych, grupowa nauka pływania dla dzieci i dorosłych, treningi pływackie, rozpisuję plany treningowe przygotowujące do startu w triathlonie, zawodach pływackich. Prowadzę grupowe treningi pływackie dla triathlonistów, treningi pływackie masters, treningi pływackie na wodach otwartych. Zajmuję się prowadzeniem treningów personalnych na siłowni, a także rozpisuje plany treningowe do samodzielnej realizacji treningu na siłowni. Przygotowuję do egzaminów sportowych, wojskowych testów sprawnościowych, policyjnych testów sprawnościowych, przygotowuje do egzaminu na ratownika oraz zaliczenia WF na studia i egzaminów wstępnych na AWF. Rozpisuję smaczne plany dietetyczne na redukcję oraz masę.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »