Logo firmy

Chemical World

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 30  

Firma w Odi.pl

8 dni

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

570 ... pokaż tel.570 075 900

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Chemical World

Ekipa Chemical World przełamuje szablonowe wzory prowadzenia lekcji chemii, organizując nowoczesne zajęcia z eksperymentami. Dzieci wynoszą z warsztatów firmy Chemical World nie tylko świetne wspomnienia, ale także wiedzę, rozbudzą naturalną ciekawość świata i umiejętność samodzielnego myślenia. Zajęcia oferowane przez firmę Chemical World są tak zróżnicowane, by każdy uczestnik znalazł w nich coś interesującego dla siebie. Organizatorzy imprez Chemical World dostosowują atrakcje chemiczne dla dzieci do możliwości, wieku, liczby uczestników oraz zainteresowań.

Oferta firmy

Firma Chemical World oferuje ciekawe pokazy chemiczne, które pobudzą kreatywność dorosłych oraz animacje i atrakcje dla dzieci. Firma Chemical World zapewnia atrakcje eventowe dla dzieci i dorosłych na najwyższym poziomie. Tematyczne imprezy dla dzieci organizowane przez firmę Chemical World to czas poświęcony zdobywaniu nowej wiedzy w sposób nieoczywisty, łącząc naukę z zabawą oraz niesamowitymi wrażeniami. W ofercie usług firmy Chemical World są między innymi zajęcia dodatkowe dla dzieci z przedszkoli oraz szkół, które mają za zadanie pokazać, że nauka nie musi być nudna.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »