K7
Oferuję instalacje do micro, ultra i nanofiltracji. Zbiorniki ze...
Multiprojekt
- napędy liniowe - prowadnice liniowe, - śruby kulowe, - serw...
RGB Technology Sp. z o.o.
- Wyświetlacze tekstowe, graficzne, - zegary, - termometry, ...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy CleanAir Sp. z o.o.

CleanAir Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1004  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Miszewko

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

609 ... pokaż tel.609 558 847


Opis firmy CleanAir Sp. z o.o.

CleanAir - firma od 20 lat produkująca urządzenia przemysłowe do odpylania i filtrowentylacji. Wdrażamy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, które pomagają podnosić wydajność i komfort pracy w firmach Polskich i za granicą. Nasze rozwiązania zapewnią utrzymanie wysokich standardów na stanowiskach pracy ludzi i maszyn.
Urządzenia CleanAir znajdują zastosowanie przy stanowiskowej ochronie miejsc pracy podczas spawania, szlifowania, polerowania lub przy obróbce tworzyw sztucznych oraz przy odciągu zanieczyszczeń ze stołów do cięcia mechanicznego i termicznego (plazmą, laserem).

Nasza firma to profesjonalna kadra inżynierska, dzięki której zadania w zakresie projektowania i wykonania urządzeń realizowane są na najwyższym poziomie. Innowacyjne rozwiązania systemów filtrowentylacyjnych, wyspecjalizowanych wyciągów spawalniczych oraz odciągów ze stołów do cięcia plazmą i laserem, stawia nas w gronie liderów branży. Nasze urządzenia konstruujemy z uwzględnieniem spostrzeżeń i uwag naszych Klientów. Wysokiej klasy materiały i podzespoły używane do produkcji gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę. Dużą oszczędnością dla naszych Klientów są wyraźnie niższe koszty eksploatacji bieżącej. Czystość powietrza, którą zapewniają nasze urządzenia w zapylonych pomieszczeniach i halach przemysłowych, jest ważna nie tylko dla ludzi, ale również mają znaczny wpływ na żywotność i jakość pracy maszyn. Wyposażenie urządzeń CleanAir w najwyższej klasy wkłady, które filtrują pył ze skutecznością 99,9% oraz jakość i powtarzalność produkcji zapewniają komfort pracy ludzi i maszyn.

Oferta firmy

Projektujemy i produkujemy urządzenia do filtrowentylacji ogólnej i stanowiskowej.
Urządzenia stacjonarne:
- CleanAir 4000 / 6000 / 8000 - to wysokowydajne urządzenia przeznaczone do dużych pomieszczeń i hal przemysłowych
- Stoły szlifierskie CleanAir GRIND
- CleanSet - stanowiskowe zestawy odciągowe
Urządzenia mobilne:
- CleanAir BASIC - skuteczne urządzenie filtrowentylacyjne z jednym ramieniem odciągowym, przeznaczone do prac warsztatowych,
- CleanAir 1000 / 2000 - wszechstronne urządzenia do filtrowentylacji przystosowane do współpracy z jednym (CleanAir 1000) lub dwoma (CleanAir 2000) ramionami odciągowymi,
- CleanAir IMBIBE - urządzenie z separatorem wodnym do filtracji frakcji i pyłów suchych, klejących, tłustych i mokrych.

Oferujemy również wentylatory promieniowe (kołnierzowe) EcoFlow - dostępne w szerokiej gamie mocy i wydajności - stosowane w układach filtrowentylacyjnych, np.: stanowiskowych (w połączeniu z okapami nad stanowiskami pracy), kabin lakierniczych i stołów szlifierskich.

Naszym rozwiązaniem do filtrowentylacji dużych hal produkcyjnych jest system typu push-pull. Jest to wentylacja pracująca w obiegu zamkniętym, która oprócz wysokiej wydajności filtrowentylacyjnej, przynosi również korzyści w postaci oszczędności ciepła.

Marki w ofercie firmy

CleanAir, PAW

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »