Wojciech Wach Firma Handlowo-Us...
Meble na wymiar Szafy przesuwne Garderoby Szafki Komody Mebl...
MAZI Sp.j
Płyty meblowe wiórowe, laminowane, MDF, OSB, HDF, Sklejki liscias...
K2 Group Rafał Kurzawa
Firma POLSKIE PUFY specjalizująca się w produkcji i sprzedaży puf...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy

Contino.pl Lidia i Tomasz Zielińscy s.c.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 459  

Firma w Odi.pl

ponad 3 lata

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

605 ... pokaż tel.605 433 796

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Contino.pl Lidia i Tomasz Zielińscy s.c.

Firma Contino wytwarza wysokiej klasy meble biurowe. Pasja i pomysłowość projektantów, zapewniają, że dostarczane meble wyróżniają się z otoczenia i nadają klimat w biurze. Oferta Contino zawiera zarówno sprzedaż, wysyłkę i montaż mebli, jak też planowanie aranżacji wnętrz, konsultacje, oraz serwis pogwarancyjny i gwarancyjny. Przedsiębiorstwo Contino posiada długoletnie doświadczenie w branży mebli biurowych, współdziałając zarówno z producentami, oraz firmami zajmującymi się wyposażeniem biur. Dlatego Contino potrafi zaoferować całościowe rozwiązania realizujące życzenia Klienta. Skuteczne zarządzanie i wysoki poziom zorganizowania zapewniają szybkie wykonanie danych zadań. Proponowane aranżacje realizują wiele celów - takich jak m.in budowa prestiżu i klimatu wnętrza, funkcjonalność i ergonomia mebli, wygoda użytkowników oraz estetyka pomieszczeń.

Oferta firmy

Contino posiada doświadczenie w organizacji wnętrz biurowych, gabinetowych, recepcyjnych, socjalnych i konferencyjnych. Wśród realizacji znajdują się m.in. aranżacje gabinetów prezesa zarządu i głównego księgowego, wnętrza firm produkcyjnych i biur nieruchomości, wyposażenie biur obsługi klienta i pomieszczeń pracowniczych, oraz biur domowych i recepcji. Oprócz aranżacji wnętrz Contino oferuje również eleganckie i funkcjonalne meble różnorodnych typów: od lad recepcyjnych i stołów konferencyjnych, przez krzesła i meble biurowe, po fotele i meble. Wszystkie oferowane typy meble dostępne są w licznych stylach i modelach, tak aby realizować różnorodne wymagania Klientów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »