Logo firmy: CZYŚCIOCHCZYŚCIOCH
Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego utrzymania czystości ...
Logo firmy: PPHU Lissy Janusz LissyPPHU Lissy Janusz Lissy
- stoły bilardowe - kije do bilarda - akcesoria do bilarda: koń...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Profil Sp. z o.o.Profil Sp. z o.o.
Produkujemy z PCV, aluminium, okna, drzwi, fasady, witryny, konst...
Logo firmy

Conventia Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Conventia Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Conventia Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Wirtualne biuro RzeszówNasza podstawowa działalność polega na prowadzeniu sekretariatów firm i spółek. Wirtualne biuro to nie tylko udostępnienie adresu do rejestracji i siedziby spółki lub adresu do doręczeń, ale także szeroki zakres usług o charakterze administracyjnym ... czytaj dalej »
Księgowość spółkiJako biuro rachunkowe zajmujemy się pełną księgowością, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Przez lata zaufało nam setki Klientów, dla których świadczyliśmy usługi administracyjne oraz księgowe. Nasi księgowi zdoby ... czytaj dalej »
Wirtualna sekretarkaW dzisiejszych czasach powstaje bardzo dużo spółek i firm, których nie stać na zatrudnienie pełnoetatowego pracownika biurowego. Rozwiązaniem tej sytuacji jest skorzystanie z usług wirtualnej sekretarki, która nie tylko będzie odbierała telefony za p ... czytaj dalej »