Logo firmy

Wirtualne biuro Rzeszów

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 39  

Firma w Odi.pl

3 dni

Miejscowość

Rzeszów

Rok założenia

2015

Zatrudnionych

1-4

Telefon

724 ... pokaż tel.724 046 783

Adres WWW

Brak danych

  • Nasze profile:

Opis firmy Wirtualne biuro Rzeszów

Wirtualne biuro w Rzeszowie to firma zajmująca się dostępowaniem usługi wirtualnego biura, zakładaniem spółek, księgowością oraz sprzedażą ubezpieczeń. Obsługujemy Klientów z całego województwa Podkarpackiego.

Nasza spółka to centrum biznesowe, w którym spotykają się przedsiębiorcy z różnych sektorów.

Prowadzimy biuro firm i spółek zajmujących się:

*transportem i spedycją towarów oraz przewozem osób w transporcie krajowym oraz międzynarodowym,
*wykonywaniem robót budowlanych, w tym wznoszeniem budynków oraz usługami wykończeniowymi,
*tłumaczeniami, w tym tłumaczy przysięgłych,
*świadczeniem usług, z zakresu marketing i reklamy,
*prowadzaniem sklepów internetowych,
*projektowaniem stron internetowych,
*zarządzaniem nieruchomościami,
*obrotem nieruchomościami,
*projektowaniem budynków.

Jest to tylko część branż, które obsługujemy w ramach zapewnienia wirtualnego biura oraz wirtualnego sekretariatu.

Zasady jakimi się kierujemy przy świadczeniu usługi wirtualnego biura w Rzeszowie:

*dobra komunikacja na linii Klient- Usługodawca,
*dopasowanie oferty do indywidualnych preferencji,
*realizacja wszelkich formalności za Klienta, tak aby nie musiał tracić na to czasu.

Dobra komunikacja to często element, który jest zaniedbywany przez wiele firm. Klient musi czuć, że usługodawca się nim opiekuje, że nie jest zostawiony sam sobie, a jego problemy są ważne dla spółki, która prowadzi jego sekretariat lub biuro rachunkowe. Dla nas komunikacja to jeden z najważniejszych elementów, nie tylko biorąc pod uwagę działalność operacyjną spółki, ale jej rozwój. Chcemy być postrzegani jako regionalna korporacja, która słynie właśnie z podejścia do Klienta.

Oczywiście jak każda firma stosujemy przygotowane wcześniej wzory umów. Jest to zrozumiałe, gdyż każdorazowe przygotowywanie umowy przed nawiązaniem współpracy jest nie tylko nieprofesjonalne, ale także czasochłonne. Nasza umowa jest jednak elastyczna, jeżeli nie pasują Ci jej zapisy możesz nanieść do niej zmiany. W większości przypadków akceptujemy takie zmiany. Wiele firm natomiast jest bardzo nieprzychylnych pomysłom ingerencji w przygotowane przez nich umowy.

Realizacja wszelkich formalności za Klienta to również nasz priorytet.

To usługodawca powinien zajmować się formalnościami, a nie Klient. To my przygotowujemy wszelkie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy i jej wykonywania. Jeżeli ktoś szuka wirtualnego biura w Rzeszowie to oznacza, że zamierza zlecić formalności podmiotowi zewnętrznemu, a zatem delegowanie tych formalności na Klienta mija się z celem współpracy z jego punktu widzenia.
Nasza działalność zaczęła się od wirtualnego biura, ale systematycznie rozszerzaliśmy zakres świadczonych usług dzięki czemu aktualnie możemy zapewnić kompleksową obsługę niemal każdego przedsiębiorcy.

Conventia spółką z ograniczona odpowiedzialnością to oprócz wirtualnego biura także:

*biuro rachunkowe zajmujące się obsługą spółek oraz JDG oraz zakładaniem i rejestracją podmiotów gospodarczych,
*profesjonalny doradca ubezpieczeniowy umożliwiający zakup polisy na najkorzystniejszych w Polsce warunkach.

Jako biuro rachunkowe tworzymy zespół księgowych z pasją. Zatrudniamy przede wszystkim osoby doświadczone, ale w naszym zespole jest również miejsce na ambitnych i pracowitych przedstawicieli młodego pokolenia. Osoby młode są szczególnie kompetentne, w zakresie rozwiązań cyfrowych. Warto jednak zaznaczyć, że w księgowości umiejętności informatyczne są niezbędne. Obecnie prowadzenie ksiąg rachunkowych jest możliwe wyłącznie w formie elektronicznej. Należy także zwrócić uwagę, że podstawowa usługa komputera i znajomość zasad rachunkowości nie jest wystarczająca, gdyż interfejsy programów służących do prowadzenia księgowości pełnej bardzo rzadko są intuicyjne. W związku z tym faktem ich obsługa wymaga przejścia szkolenia i samodzielnej nauki poszczególnych funkcjonalności. Ponadto, w przypadku powstania błędu w danym systemie księgowym przydatna jest pomoc informatyka.

W ramach usług biura rachunkowego zakładamy także spółki oraz JDG. Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej jest bardzo proste dlatego, w tym zakresie Klienci bardzo rzadko szukają pomocy. Inaczej sytuacja wygląda, jeżeli chodzi o spółki. Założenie spółki może nie jest specjalnie skomplikowanym procesem, ale nie należy też do najłatwiejszych. Jeżeli decydujemy się na usługę biura rachunkowego to ta sama firma może nam od razu pomóc w założeniu spółki.

Conventia jako profesjonalny doradca ubezpieczeniowy dostarcza usługi największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce, jaką jest Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych ? CUK. Markę tę zna prawie każdy. W tym zakresie oferujemy rozwiązania zarówno dla konsumentów jak i spółek. Jeżeli chodzi o Klientów korporacyjnych to nasza oferta jest bardzo szeroka. Sprzedajemy większość polis ubezpieczeniowych dostępnych na naszym rynku. Z Nami ubezpieczysz samochód i dom, ale także drona czy uprawy. Oferty przedstawiamy w ciekawy sposób z elementami graficznymi tak, aby z jednej strony przykuwała ona uwagę Klienta, a z drugiej strony była dla niego w pełni przejrzysta.

Długie zapisy warunków umowy zawarte w polisach oraz regulaminach ubezpieczycieli bardzo często są pisane dość skomplikowanym językiem. Agent wytłumaczy Ci te terminy w prosty sposób, tak aby wszystko było dla Ciebie jasne. W razie wątpliwości możesz się oczywiście skonsultować z radcą prawnym lub adwokatem, czemu nigdy nie stajemy na przeszkodzie.

Jeżeli chcesz mieć więcej czasu dla siebie, swojej rodziny, znajomych oraz przyjaciół warto zainwestować w pomoc specjalistów. Bardzo często przedsiębiorcy w naszym kraju chcą robić wszystko samemu, a przez to brakuje im czasu na to co naprawdę ważne. Księgowość można powierzyć biuru rachunkowemu, merytoryczną obsługę Klienta, do której potrzebna jest fachowa wiedza z Twojej branży już nie. Dlatego musisz podjąć decyzję, które czynności jako przedsiębiorca wykonujesz sam, a które delegujesz na pracowników lub firmy zewnętrzne.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej usługi wirtualnej asystentki. Usługa ta doskonale sprawdza się jako pomoc dla lekarzy, prawników, tłumaczy, czy przedstawicieli handlowych. Wirtualna asystentka pomimo swoje nazwy to realna osoba, która wykonuje czynności twojej asystentki. Jedyna różnica polega na tym, że jej usługi są znacznie tańsze, ale w zamian musisz się liczyć z tym, że obsługuje ona także innych przedsiębiorców. Nie powinno być to jednak dla Ciebie problemem, gdyż skoro korzystasz z usług wirtualnej sekretarki to nie ma ona u Ciebie tyle pracy, że zachodzi potrzeba zatrudnienia tradycyjnej asystentki, której czasem będziesz dysponował na wyłączność.

Jak zaczyna się z Nami współpraca?

Niemal zawsze pierwszy jest telefon lub e-mail. Tak zaczyna się współpraca z naszą firmą. Każdego nowego Klienta przyjmujemy z radością, nie prowadzimy jednocześnie nachalnego marketingu. Jeżeli Klient jest zainteresowany, aby podjąć z nami współpracę na pewno do nas trafi i podpisze umowę lub skorzysta z jednorazowej usługi.

Naszym zdaniem dobrze radzimy sobie również z zarządzaniem naszym zespołem księgowych. Naszym księgowym zapewniamy niezależność, gdyż tylko w ten sposób nabywa się kluczowe umiejętności. W sprawach problemowych udzielamy jednak im pomocy, tak aby każda krytyczna sytuacja została szybko zażegnana. Klienci mogą też liczyć na to, że księgowi zajmujący się obsługą ich firmy nie będą nadmiernie przeciążeni praca pozostając dyspozycyjni. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, przypadku prowadzenia biura rachunkowego, gdyż brak dobrej komunikacji z księgowym bardzo często jest pierwszym problemem z biurem rachunkowym. W zasadzie sprawdza się to w każdej branży usługowej, a nie tylko w przypadku biur rachunkowych.

Oferta firmy

Oferujemy:

*wirtualne biuro,
*księgowość,
*ubezpieczenia,
*zakładanie i rejestrację spółek.

Obszar działania firmy

podkarpackie, Rzeszów

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »