Logo firmy: Concept Anna Szubańska Mariusz Szubański Tomasz Szubański s.c.Concept Anna Szubańska Mariusz ...
Oferujemy usługi w zakresie tworzenia nowych modeli na podstawie...
Logo firmy: ZPP Lenora Sp. z o.o.ZPP Lenora Sp. z o.o.
Pasmanteria : 1. Etykiety-wszywki tkane 2. Taśmy zdobnicze 3...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: P.H.U. Wos-Mat s.c.P.H.U. Wos-Mat s.c.
- odzież robocza, - obuwie ochronne, - rękawice, półmaski, ...
Logo firmy Dance Spot Diana Kłos-Latushkin

Dance Spot Diana Kłos-Latushkin

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5293  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

2009

Zatrudnionych

1-4

Telefon

512 ... pokaż tel.512 270 870


Opis firmy Dance Spot Diana Kłos-Latushkin

Firma DanceSpot powstała w 2009 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czołowych polskich tancerzy stworzyliśmy sklep taneczny, który całkowicie zaspokoi ich potrzeby. Najlepszej jakości produkty taneczne, które dotąd były dostępne jedynie za granicą będą teraz na wyciągniecie ręki. Najwyższa jakość w najkorzystniejszej cenie i to bez kosztów przesyłki z zagranicy!Sklep taneczny DanceSpot to punkt w którym, każdy tancerz znajdzie wszystko to czego potrzebuje. Wszelkiego rodzaju buty taneczne,  takie jak: buty do tańca towarzyskiego, sneakery, jazzówki, baletki, napalcówki, artykuły taneczne - getry, worki na obuwie, szczotki, ochraniacze na obcasy, oraz stroje treningowe.
Odwiecznym problemem tancerzy, spędzających po wiele godzin na parkiecie była trudność w zdobyciu ładnego i wygodnego ubrania treningowego. Postanowiliśmy to zmienić i założyć własną produkcję ubrań. Nasze stroje zostały już wypróbowane i docenione przez najlepszych polskich tancerzy.

Taniec to piękna sztuka i sport wyczynowy w jednym, który wymaga specjalistycznych i przede wszystkim wygodnych butów. Profesjonalne obuwie taneczne jest tak idealne, że coraz częściej  zakładane jest do ślubu, na studniówki i bale noworoczne. U nas znajdziecie najwygodniejsze i najlepsze jakościowo buty, które na pewno zaspokoją Wasze oczekiwania.
Mamy świadomość, iż asortyment, którym dysponujemy obecnie jest nowością na polskim rynku, ale wymaga ciągłego rozszerzania. Ze swej strony obiecujemy, iż nieustannie będziemy go wzbogacać wykorzystując również sugestie Państwa w tym względzie. Tak więc już niebawem znajdziecie Państwo na naszych półkach również inne artykuły taneczne. Będą to kosmetyki, biżuteria, ozdoby do włosów i sukienek, kamienie oraz wszelkiego rodzaju dodatki krawieckie.

Oferta firmy

Proponujemy Państwu najwyższej, światowej jakości obuwie taneczne. Firmy Aida i Ray Rose doskonale zna
i zaspokaja wszystkie potrzeby wyczynowych tancerzy. Od wielu lat dzięki tworzeniu eleganckich, pięknie wykończonych, o możliwie najlepszym standardzie wykonania butów zdobywają uznanie topowych tancerzy w całym świecie. Buty z ich kolekcji nie tylko pięknie wyglądają ale również dają możliwość wykorzystania pełnej akcji stopy. Ich główną zaletą jest idealnie wyważony obcas, a jest to czynnik decydujący o stabilności butów. Buty taneczne Ray Rose i Aida są komfortowe, stabilne a stopa wygląda w nich zawsze estetycznie
i bardzo elegancko. Stały rozwój i ciągłe udoskonalanie to główne elementy polityki Ray Rose i Aida. Zawsze słuchają i korzystają z rad profesjonalnych tancerzy tak aby zaspokajać dokładnie ich potrzeby. Wartość butów Ray Rose i Aida doceniają topowi tancerze świata. W tych butach każdy poczuje się mistrzem parkietu!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »