Żółty Cesarz - Krzysztof Firlej
Sklep Żółty Cesarz oferuje szeroką gamę certyfikowanej żywności e...
Centrum Wellness Anna Cieleń
Nie wiesz które produkty wybrać wśród wielu dostępnych na rynku ?...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
EsteticDerm Beata Bodziechowska
Oferta gabinetu obejmuje: badanie mikrokamerą skóry głowy i włosó...
Logo firmy Dar Terapii Marta Ciechanowicz

Dar Terapii Marta Ciechanowicz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5014  

Firma w Odi.pl

ponad 6 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

606 ... pokaż tel.606 763 336


Opis firmy Dar Terapii Marta Ciechanowicz

Firma Dar Terapii powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych, chorych i starszych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu sprzętu, który wpłynie na poprawę funkcjonowania i ułatwi codzienne czynności. Z naszej oferty korzystają placówki medyczne, edukacyjne, firmy prywatne, a także osoby indywidualne. Cały czas dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.
Dar Terapii to także gabinet terapeutyczny, w którym prowadzone są zajęcia terapeutyczne dla dzieci. Zapraszamy na diagnozę zaburzeń integracji sensorycznej, terapię SI, terapię ręki oraz terapię ogólnorozwojową.

Oferta firmy

W naszym sklepie rehabilitacyjnym znajdą Państwo sprzęt rehabilitacyjny, medyczny, terapeutyczny oraz pomoce do pielęgnacji. Posiadamy szeroki wybór produktów dla dzieci i dla dorosłych. Oferujemy m.in stoły rehabilitacyjne, chodziki, pionizatory, piłki rehabilitacyjne, materace, maty, kształtki, produkty logopedyczne, sprzęt do terapii integracji sensorycznej, wyposażenie do sal doświadczeń świata, masażery. Realizujemy zamówienia indywidualne. Prowadzimy także gabinet terapeutyczny, w którym realizujemy terapię integracji sensorycznej, terapię ręki oraz terapię ogólnorozwojową.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »