Logo firmy: ZPP Lenora Sp. z o.o.ZPP Lenora Sp. z o.o.
Pasmanteria : 1. Etykiety-wszywki tkane 2. Taśmy zdobnicze 3...
Logo firmy: Artem Maciej SuskiArtem Maciej Suski
Wychodząc naprzeciw zwiększającemu się zainteresowaniu rozszerzen...
Logo firmy: Atelier Lechowicz KrzysztofAtelier Lechowicz Krzysztof
- bielizna ekskluzywna, - biustonosz, - figi, - stringi, - s...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy P.P.H.U. De Marco Frączek Władysława

P.P.H.U. De Marco Frączek Władysława

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 12248  

Firma w Odi.pl

ponad 16 lat

Miejscowość

Frydrychowice

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

11-20

Telefon

33 8... pokaż tel.33 879 59 13


Opis firmy P.P.H.U. De Marco Frączek Władysława

Firma De Marco jest polskim producentem odzieży damskiej. Działa od roku 2001. Zajmujemy się projektowaniem i szyciem na miarę. Szyjemy odzież biznesową, kreacje weselne, sukienki balowe, stroje okolicznościowe. Zapewniamy obsługę w zakresie projektowania, doradztwa oraz wykonania odzieży. Panie które mają trudności z doborem odzieży w sklepach, zapraszamy do szycia na miarę. Zapewniamy kompleksową obsługę. Zamówienia szycia na miarę przyjmujemy w Salonie Mody DE MARCO oraz on-line. Nasze produkty dostępne są w sklepie internetowym.
W celu zapewnienia Państwu satysfakcji z użytkowania naszych wyrobów od początku naszej działalności ściśle współpracujemy z licznymi krajowymi jak również zagranicznymi producentami tkanin i dodatków krawieckich.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowatorskiej polityce personalnej, wysokiej kulturze organizacyjnej oraz nastawieniu naszych działań na satysfakcjonują obsługę klienta kreujemy produkty spełniające Państwa oczekiwania.

Mając na uwadze dobro naszych klientów stosujemy podczas procesu produkcji innowacyjne rozwiązania połączone z odpowiednim starannym doborem tkanin.

Zawsze jesteśmy otwarci na pomysły innych. Mogą Państwo u nas liczyć na fachowe doradztwo, opiniowanie swoich form oraz ścisłą współpracę, do której serdecznie zapraszamy.

Oferta firmy

De Marco oferuje krótkie unikatowe kolekcje odzieży damskiej, z możliwością szycia na miarę. Szyjemy odzież biznesową oraz okolicznościową
w której w skład wchodzą modne spódnice, bluzki, sukienki, garsonki, ekskluzywne kreacje.

- Komplex

Zakres marki Komplex obejmuje ubrania zawodowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej branży. Swoje uznanie znajdujemy u wszystkich przedsiębiorców ceniących wizerunek swojej firmy.

- Horeca Invest

Oferujemy wysoką jakość, bogate wzornictwo oraz niezawodność dostaw wszystkich produktów wchodzących w skład wyposażenia hoteli i restauracji. Ekskluzywność, kreatywność, oryginalność i innowacyjność naszych projektów sprawiło, iż Horeca Incest znalazła swoje miejsce w tysiącach hoteli i restauracji nie tylko w Polsce.

Marki w ofercie firmy

De Marco

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »