Logo firmy

Dolmat Inwestycje S.A. Kopernika Szesnaście Sp. k.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 31  

Firma w Odi.pl

20 dni

Miejscowość

Oleśnica

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

663 ... pokaż tel.663 363 160

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Dolmat Inwestycje S.A. Kopernika Szesnaście Sp. k.

W ofercie budynków Kopernika 16 są mieszkania z przynależnym ogródkiem idealne dla miłośników kwiatów, natury. Mieszkanie w Oleśnicy nie przekreśla uprawy własnych warzyw czy prywatnego placu zabaw dla dzieci. Niektóre nasze mieszkania w Oleśnicy mają w standardzie małe ogródki, które można zaaranżować według własnego pomysłu. Mogą być miejscem rozrywki i odpoczynku z grillowaniem w tle. Inną ciekawą wizją jest stolik kawowy, wygodny fotel, kawa i kawałek ciasta. W centrum osiedla Kopernika 16 również można miło spędzić czas na zewnątrz.

Oferta firmy

Wprowadzając się do mieszkania w Oleśnicy przy ul. Kopernika 16 pierwsze, co się rzuca w oczy to tereny zielone. Parki zachęcają do pikników rodzinnych, spacerów, wycieczek rowerowych oraz wielu innych aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkanie w Oleśnicy to nie tylko nowoczesne budynki i estetyczne osiedla. To też bliskość natury, z dala od miejskiego zgiełku. To daje poczucie spokoju, wolności oraz bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła. Tutejsze parki mobilizują do wyjścia z domu i ukojenia nerwów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »