Grupa BIZNES POLSKA S.C.
Codzienna aktualizacja na podstawie monitoringu 140 tytułów praso...
Artcom Paweł Goca
Dekoracje - wesele, ślub - Firma Artcom zajmuje się kompleksową o...
Passja Flora Anna Smolińska Wie...
Oferujemy pełen zakres usług florystycznych: - Wiązanki ślubne...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy

Domlo Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 50  

Firma w Odi.pl

ponad 2 miesiące

Miejscowość

Jasieniec

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

222 ... pokaż tel.222 902 888

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Domlo Sp. z o.o.

Jeśli zależy Ci na tym, aby dekoracja ścienna była trwała i spektakularna, panele 3D są idealne do Twojego mieszkania. Betonowe panele są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwo zachować je w czystości. W naszym sklepie jest wiele wzorów i kolorów, więc z łatwością dopasujesz coś do swojego wnętrza. W asortymencie mamy proste panele 3D, jak i bardziej odważne. Mogą być główną dekoracją Twojego pokoju lub tylko dopełniać wygląd całości pomieszczenia. W ofercie mamy również różnorodną kolorystykę.


Oferta firmy

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się styl nowoczesny. Nie jest on przeszkodą w dobraniu dekoracyjnej tapety ściennej. Ten charakter pomieszczeń świetnie dopełniają tapety 3D. Trójwymiarowy wzór dodaje pomieszczeniom wyrazistości oraz optycznie powiększa lokum. Tapety ścienne 3D z prostymi wzorami dobrze sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach. Mogą stanowić główną dekorację wnętrza lub być tylko jego uzupełnieniem. Mamy wiele różnych wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy dobierze coś idealnego do swojego mieszkania.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »