Logo firmy

Dreamlike

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 33  

Firma w Odi.pl

15 dni

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

504 ... pokaż tel.504 151 884


Opis firmy Dreamlike

Dreamlike Sp. z o.o. to agencja reklamowa, której specjalizacja obejmuje następujące obszary: projektowanie grafik i ilustracji, social media i Facebook Ads, tworzenie stron internetowych, content marketing oraz strategie marketingowe. Agencja reklamowa Dreamlike świadczy swoje usługi nie tylko dla firm z Krakowa i okolicy, ale również dla osób fizycznych, podmiotów biznesowych i organizacji trzeciego sektora z całej Polski. Kreatywność, umiejętność wpisania się w potrzeby i oczekiwania klientów oraz rzetelne podejście do świadczonych usług sprawiają, że klienci agencji Dreamlike realizują swoje cele marketingowe zgodnie z przyjętą strategią marketingową.

Oferta firmy

Oferta agencji reklamowej Dreamlike obejmuje: projektowanie graficzne (projekty okładek, projekty opakowań, branding, projekty graficzne stron internetowych, projekty wizytówek, projekty reklam, projekty ulotek, projekty szablonów do mediów społecznościowych, animacje graficzne), prowadzenie kont społecznościowych, tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w social mediach (w szczególności poprzez Facebook Ads), content marketing oraz strategie marketingowe.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »