Logo firmy Enterius Krzysztof Ratyński

Enterius - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Enterius Krzysztof Ratyński

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Enterius Krzysztof Ratyński. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Ściemniacz LED dla systemu DALIEC-133DL to 3 kanałowy ściemniacz LED przeznaczony do systemu DALI. Może pracować również jako sterownik LED RGB. Każdy z kanałów wyjściowych może obsłużyć aż do 7 A obciążenia, co łącznie daje aż 21 A! ... czytaj dalej »
Ściemniacz LED dla systemu DMXEC-133 DMX to trzy kanałowy sterownik (ściemniacz) oświetlenia LED kontrolowany protokołem DMX, powszechnie stosowanym w oświetleniu estradowym i studyjnym. Urządzenie może pracować jako sterownik RGB lub jako 3 kanałowy ściemniacz LED w zależności o ... czytaj dalej »
Ściemniacz LED sterowany sygnałem 1-10VEC-11V jest urządzeniem pozwalającym na kontrolę jasności, koloru lub temperatury barwowej oświetlenia LED za pomocą bardzo popularnego standardu 1-10V (lub starszego 0-10V), powszechnie używanego w wielu systemach sterowania. Urządzenie konwertuje ... czytaj dalej »