Euro-Projekt Jerzy Belcik
- opomiarowanie wody i energii cieplnej. Monitoring, montaż, wy...
Erzetka Pracownia Architektury ...
- Projektowanie ogrodów przydomowych i zieleni miejskiej; - Kszt...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Alterled Piotr Szczepański
Nasza firma posiada w ciągłej sprzedaży duży wybór lamp oświetlen...
Logo firmy Enterius Krzysztof Ratyński

Enterius Krzysztof Ratyński

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4341  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

2003

Zatrudnionych

5-10

Telefon

607 ... pokaż tel.607 180 964


Opis firmy Enterius Krzysztof Ratyński

Firma Enterius istnieje na rynku od 2003 roku i zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych dla oświetlenia LED. Opierając się na wieloletnich doświadczeniach oraz na kreatywnym i błyskotliwym zespole projektowym, produkujemy niezawodne, profesjonalne sterowniki LED, ściemniacze LED (w tym ze sterowaniem dotykowym), oraz całą gamę urządzeń umożliwiających tworzenie nawet najbardziej wyrafinowanych systemów oświetlenia diodowego.

Staramy się wypełniać luki na rynku technologii LED i oferować naszym klientom rozwiązania, które odbiegają od innych jakością oraz możliwościami jednocześnie zachowując atrakcyjne ceny. Część naszych produktów to rozwiązania unikatowe, których próżno szukać u konkurencji.

Dzięki połączeniu doświadczonego i kreatywnego zespołu projektowego oraz elementów wysokiej jakości z linią produkcyjną o najwyższych standardach światowych jesteśmy w stanie oferować Państwu aż 5 lat gwarancji.

Oferta firmy

Produkujemy wszelkie urządzenia elektroniczne przeznaczone do sterowania systemami oświetlenia LED. Projektowanie oraz produkcja jest w 100% polska, dzięki czemu nasze urządzenia charakteryzują się następującymi cechami:

Wysoka jakość oraz niezawodność.

Ogromną wagę przykładamy do wysokiej jakości oraz niezawodności naszych sterowników LED, ponieważ wiemy jak uciążliwe są częste awarie oświetlenia. Duże doświadczenie naszych projektantów, selekcjonowane elementy elektroniczne markowych producentów oraz konsultacje z naukowcami z Politechniki Krakowskiej skutecznie w tym pomagają. Nikt nie lubi częstych usterek i nieustannego ich naprawiania, dlatego chcemy ich Państwu oszczędzić. Potwierdzeniem tego jest aż 5 lat gwarancji na wszystkie nasze produkty! Co więcej, przypadki, kiedy trzeba skorzystać z tej gwarancji można policzyć na palcach u rąk.

Duża funkcjonalność przy małych rozmiarach.

Dbamy również o to aby nasze sterowniki LED, ściemniacze i wszystkie inne urządzenia były jak najmniejsze, choć bardzo funkcjonalne. Dzięki temu zakres i możliwości ich zastosowań są znacznie większe. Duża ilość funkcji dodatkowych w połączeniu z kreatywnością projektantów oraz instalatorów pozwala na uzyskanie efektów finalnych niedostępnych przy stosowaniu innych urządzeń. Daje też instalatorowi lub projektantowi znacznie większe możliwości dopasowania systemu oświetlenia do wymagań użytkownika. Dzięki programowanym funkcjom również już po zainstalowaniu. Bardzo często prowadzimy konsultacje z instalatorami, projektantami lub użytkownikami przed wprowadzeniem nowych funkcji lub urządzeń. Dzięki temu dostają Państwo sterowniki na prawdę przydatne w praktyce, a nie tylko na papierze.

Bezpieczeństwo użytkowania oraz prawne

Urządzenia ENTERIUS?, w przeciwieństwie do wielu niemarkowych (a czasem niestety również tych markowych) produktów, spełniają wszystkie wymagania prawno-techniczne stawiane przez dyrektywy Unijne oraz zawarte w nich normy zharmonizowane. Znak CE na naszych produktach nie jest często spotykanym znakiem China Export (który jedyne co gwarantuje to kraj pochodzenia) tylko pełnoprawnym oznakowaniem CE, opartym na pełnej ocenie zgodności, wymaganej przez prawo Europejskie. Cały proces produkcji jest przeprowadzany na podstawie szczegółowej dokumentacji technicznej, stworzonej przy współpracy ze specjalistami ze środowisk naukowych. Parametry techniczne naszych urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania zostały potwierdzone specjalistycznymi badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi przez Politechnikę Krakowską oraz niezależny Prywatny Instytut Technik Elektronicznych.

Korzystając z naszych produktów mają Państwo pewność, że ich stosowanie jest bezpieczne (tak dla użytkowników jak i innych urządzeń), zgodne z prawem, ekologiczne, a także że nie uszkodzą one podłączanych diod LED, nie zakłócą innych urządzeń lub same nie ulegną zakłóceniu.

Marki w ofercie firmy

Enterius

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »