Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Drewutnia Um Marcin Urban
Meble na wymiar: kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby, wszelkie...
Wik-Pex Jolanta Ramocka
Wyroby wiklinowe - główne produkty: - kufry - kosze na bielizn...
Sklep Mebli Sosnowych Sosenka V...
Materace: - kieszonkowe - sprężynowe - sprężynowe typu multip...
Logo firmy Fabryka Materaców Hevea s.c.

Fabryka Materaców Hevea s.c. - produkty/usługi

 (4 opinie) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Fabryka Materaców Hevea s.c.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Fabryka Materaców Hevea s.c.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Materac Hevea Disney Junior Cars / MickeyMaterac wysokoelastyczny o dwóch stronach twardości przeznaczony dla dla dzieci w grupie wiekowej 2+, produkowany w 9 rozmiarach: 160/70, 160/80, 160/90, 180/80, 180/90, 190/80, 190/90, 200/80, 200/90. Pokrowiec 100% bawełna, rozpinany i zdejmowany d ... czytaj dalej »
Poduszka lateksowa hevea baby decoTrwała, zdrowa poduszka z wypełnieniem naturalnym, idealna do podparcia pleców, do wypoczynku oraz jako uzupełnienie wyposażenia pokoju dziecięcego. Tworzy środowisko antybakteryjne wolne od grzybów i roztoczy. Waga poduszki ok. 0,8kg, wymiary 45x45x ... czytaj dalej »
Poduszka lateksowa Hevea Disney Baby DecoModel 590160210545 Stan Nowy Trwała, zdrowa poduszka z wypełnieniem naturalnym, idealna do podparcia pleców, do wypoczynku oraz jako uzupełnienie wyposażenia pokoju dziecięcego. Tworzy środowisko antybakteryjne wolne od grzybów i roztoczy. Waga ... czytaj dalej »
Materac nawierzchniowy Hevea Topper Bio ClimalatexModel 590160210110CL Stan Nowy Materac nawierzchniowy, średnio-twardy, umieszczany na materacu właściwym, w celu dodania mu nowych funkcjonalności. Innowacyjny lateks Bio Climalatex z atestem Euro-Latex i funkcją masażu w pasie kręgosłupa szyjn ... czytaj dalej »
Ochraniacz 2w1 Hevea Disney BabyModel 590160210414 Stan Nowy Bezpieczny i funkcjonalny ochraniacz z funkcją prześcieradła. Dopasowany do popularnych rozmiarów łóżeczek i materaców. Nie wymaga stosowania prześcieradła. Zapewnia zdrowy i bezpieczny sen dziecka, chroni materac i ... czytaj dalej »