Logo firmy: Almat Jarosław MatysiakAlmat Jarosław Matysiak
Firma Almat oferuje: - monitoring IP - montaż i serwis - sy...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: VIGO System S.A.VIGO System S.A.
- detektory podczerwieni - kamery termograficzne - analizatory ...
Logo firmy: SIMEX Sp. z o. o.SIMEX Sp. z o. o.
Produkcja i sprzedaż: - mierniki cyfrowe (wskaźniki, regulatory)...
Logo firmy FES Sp. z o.o. Sp. k.

FES Sp. z o.o. Sp. k.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3188  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

22 2... pokaż tel.22 292 57 78


Opis firmy FES Sp. z o.o. Sp. k.

Czym zajmuje się FES TECHNOLOGIA?

Firma FES TECHNOLOGIA powstała w 2010 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie szeroko rozumianych systemów niskoprądowych. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra techniczna posiada doświadczenie w doborze oraz instalacji systemów bezpieczeństwa na terenie Polski oraz Państw Unii Europejskiej. Przedstawiciele firmy FES TECHNOLOGIA wielokrotnie uczestniczyli w audytach bezpieczeństwa dla wiodących na rynku firm m.in. z branży farmaceutycznej, produkcyjnej czy też FMCG. Wielkim zaszczytem dla nas jest możliwość współpracy z renomowanymi instytucjami, które od wielu lat dbają o bezpieczeństwo i zaufanie w zakresie ochrony PPOŻ oraz systemów zabezpieczeń. Posiadamy doświadczenie w realizacji systemów monitoringu miejskiego i systemów mobilnego monitoringu w środkach transportu publicznego. Zaprojektowane i wykonane przez nas systemy bezpieczeństwa chronią życie oraz mienie setek ludzi w zakładach pracy oraz miejscach publicznych na teranie całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, bogata gama oferowanych przez nas usług została poszerzona o systemy nagłośnienia muzycznego oraz instalacje marketingu dynamicznego. Posiadamy doświadczenie w zakresie instalacji systemów digital signage połączonych z indywidualnie projektowanymi systemami nagłośnień muzycznych wspieranych instalacjami aroma marketingu. Od ponad pięciu lat mamy okazję realizować projekty dotyczące w/w instalacji w prestiżowych obiektach handlowych na najbardziej reprezentacyjnych ulicach miast Europy Środkowej i Wschodniej. Nasze działania charakteryzuje kompleksowe podejście do potrzeb Klienta. Począwszy od pierwszego spotkania dbamy aby cały proces doboru oraz uruchomienia zamówionych przez Klienta systemów przebiegał zgodnie z Jego oczekiwaniami. Począwszy od konsultacji, poprzez projekt i wdrożenie oraz serwis zapewniamy najwyższą jakość obsługi technicznej. Bogate doświadczenie pozwala nam doradzać oraz wyposażać w oferowane przez nas systemy każdy obiekt mieszkalny, handlowy, przemysłowy lub użyteczności publicznej.

ALARM:
Oferujemy systemy z zakresu sygnalizacji włamania i napadu, połączone z automatyką budynku pozwalającą na stworzenie systemu zarządzania budynkiem (BMS).

KONTROLA DOSTĘPU:
Dostarczamy rozwiązania z obszaru kontroli dostępu powiązanej z rejestracją czasu pracy oraz możliwością tworzenia zaawansowanych statystyk i rozliczeń (raportów i zestawień) na potrzeby pracodawcy lub zarządcy budynku.

P.POŻ DSO:
Proponujemy nowoczesne systemy sygnalizacji pożarowej, stosowane w poszczególnych obiektach celem zapewnienia ochrony osób w nich przebywających. Systemy te w powiązaniu z odpowiednio zaprojektowanym i wykonanym dźwiękowym systemem ostrzegawczym pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa oraz oferują szereg dodatkowych funkcji takich jak m.in. rozgłaszanie reklam, komunikatów czy muzyki.

MONITORING WIZYJNY:
Instalujemy systemy telewizji przemysłowej będące ważnym narzędziem w rekach pracodawców, pracowników ochrony oraz służb zapewniających bezpieczeństwo. Odpowiednio dobrany system telewizji przemysłowej pozwala nadzorować procesy sprzedaży i produkcji. Dzięki integracji z systemami kasowymi lub oprogramowaniem do kontroli procesów przemysłowych, monitoring wizyjny staje się podstawowym narzędziem do sprawowania nadzoru. Dynamiczny rozwój technologii przechwytywania i zapisu obrazu pozwala nam zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości systemy obserwacji oraz archiwizacji obrazu.

SYSTEMY KOLEJKOWE:
Rekomendujemy systemy kolejkowe jako doskonałe narzędzie do zarządzania przepływem i obsługą Klientów. Pozwalają one na ciągłą obserwację zachowań oraz potrzeb Klienta. Systemy kolejkowe to oszczędność czasu, zarówno dla Inwestora jak i jego Klientów. Jest to doskonałe narzędzie organizacji pracy oraz możliwość dystrybucji informacji, reklam poprzez zintegrowane systemy digital signage.

SIECI STRUKTURALNE:
Wykonujemy okablowanie pod sieci lokalne, Internet, WLAN, wraz z pełną dokumentacją pomiarową i techniczną wymaganą przez Inwestora.

AUDIO:
Realizujemy autorskie projekty związane z nagłośnieniem m.in. sal bankietowych, konferencyjnych, obiektów handlowych i mieszkalnych. Specjalizujemy się w instalacjach związanych z technologią VOIP często powiązanych z systemami telekonferencji. Działając we współpracy z liderami rynku nagłośnień muzycznych jesteśmy w stanie podołać najbardziej wymagającym projektom.

VIDEO (DIGITAL SIGNAGE):
Projektujemy instalacje systemów marketingu dynamicznego oparte na wewnętrznych i zewnętrznych wyświetlaczach LED oraz najnowocześniejszych panelach wielkoformatowych LFD renomowanych marek. Oferujemy również interaktywne panele dotykowe. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są w pełni zarządzalne poprzez sieć internetową, w tym łącza mobilne.

AROMA MARKETING:
Dostarczamy rozwiązania do aromatyzacji pomieszczeń, w tym dużych obiektów handlowych. Nasi konsultanci stworzą zapach, który będzie identyfikował Twoją markę, trwale wiążąc z Tobą Klienta podświadomie motywowanego mieszanką bogatej gamy zapachowej.

Oferta firmy

Festechnologia

m.in.:
- systemy monitoringu,
- systemy zabezpieczeń,
- digital signage,
- aromamarketing,
- oświetlenie (LED)
- systemy kolejkowe

Obszar działania firmy

Polska, Europa

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »