Dieta Balans Agnieszka Kopacz
- konsultacje dietetyczne, - analiza składu ciała, - dietetyc...
TopPharm Consulting Katarzyna T...
- rejestracja leków, - rejestracja suplementów diety, - rejes...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Czar-Dent s.c. Bogusława Czarno...
W Centrum CZAR-DENT zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatol...
Logo firmy

FHU Respharm Filip Dryzner - opinie

 (4 opinie) dodaj opinię

Jeśli jeszcze nie ma tu Twojej opinii, podziel się z nami tym co myślisz o firmie FHU Respharm Filip Dryzner, jej produktach lub usługach. Każda informacja może być przydatna dla klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Dodaj opinię o firmie

Lista opinii

Stowarzyszenie ISKRA Poznań
2022-09-20 18:35:13
Niestety nie polecamy współpracy z p. Filipem.
Od czerwca/lipca nie możemy dostać jednego z zakupionego sprzętu. Jeden po perturbacjach otrzymaliśmy. Na drugi mamy fakturę korygującą, i od lipca czekamy na zwrot finansów. Niestety Pan Filip zwodzi do dziś. Dziś miał być na bank przelew na naszym koncie i nie ma.
Trudny kontakt, nie odpowiada na sms, na e-mail. Nie odbiera pism wysyłanych pocztą tradycyjną. Jak już odbierze telefon to obiecuje coś czego nie spełnia.
Jesteśmy bardzo zawiedzeni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Data zdarzenia: czerwiec-wrzesień 2022
Numer dokumentu: 135/2022
Smile Reprezent
2022-04-15 16:24:01
Niestety nie polecam zakupów u Pana Filipa. W grudniu zamówiliśmy 6 parawanów dla szpitala. Do dzisiaj zamówienie nie zostało zrealizowano. Przesłano nam dwa parawany, które nie zgadzały się z zamówionymi produktami (inny wymiar, inny model), w dodatku przysłane parawany były wątpliwej jakości. Za towar zapłaciliśmy z góry. Mijają cztery miesiące, a my wciąz nie mamy parawanów, Pan Filip nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile, nie podał nawet adresu, na który możemy zwrócić błędnie wysłane produkty. Nie otrzymaliśmy także zwrotu przelanych pieniędzy (1714 PLN brutto). Sprawa została skierowana na drogę sądową. OMIJAĆ SZAROKIM ŁUKIEM!
Data zdarzenia: Grudzień 2021
Numer dokumentu: FV 516/21
Iwona
2022-04-07 09:17:27
Jestem bardzo zadowolona z kontaktu . W pierwszym kontakcie telefonicznym udało się uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat sprzętu . Raz jeszcze dziękuję za możliwość skorzystania z rozłożenia płatności na raty! :) Bardzo polecam tą firmę, rzetelna obsługa, szybka realizacja oraz dostawa. Pozdrawiam :)
Data zdarzenia: 20.03.2022
Numer dokumentu: 56/2022
Ewa G.
2021-09-22 10:26:28
Towar zgodny z zamówieniem. Bardzo miła i kompetentna obsługa i współpraca. Na towar robiony pod klienta zazwyczaj długo się czeka, ale jeśli jest wyznaczony termin, to jest on dotrzymywany. Tak było w mojej sytuacji, za co bardzo dziękuję. Bez zarzutu. Polecam.
Data zdarzenia: 20.09.2021
Numer dokumentu: 310/2021