Logo firmy

Klima Silesia - klimatyzacja Śląsk - montaż i serwis

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 410  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Będzin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

516 ... pokaż tel.516 262 373

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Klima Silesia - klimatyzacja Śląsk - montaż i serwis

Klima Silesia specjalizuje się w montażu klimatyzacji na terenie Śląska (w miastach takich jak: Będzin, Tarnowskie Góry, Tychy, Czeladź, Katowice a także Gliwice i inne). Klimatyzacja na Śląsku to skuteczne rozwiązanie umożliwiające poprawę jakości powietrza napływającego do wnętrz biurowych oraz mieszkalnych. Klima Silesia to również serwis klimatyzacji na Śląsku działający na znacznym terenie obejmującym ten region. Ponadto Klima Silesia oferuje szeroką ofertę klimatyzatorów, których montaż Klima Silesia oferuje gratis. Sprawdź ofertę Klima Silesia i wybierz najwyższej jakości urządzenia klimatyzujące!

Oferta firmy

W ofercie Klima Silesia dostępne są klimatyzatory oraz rekuperacja. Serwis klimatyzacji na Śląsku Klima Silesia świadczy usługę montażu klimatyzacji na terenie województwa śląskiego a także oferuje wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń najróżniejszych producentów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »